Митрополит з Рівненщини не вірить в щирість Євромайдану

У Києві на загальнонаціональному круглому столі щодо врегулювання ситуації в країні, який провів перший президент України Леонід Кравчук.

Митрополит Вишгородський і Чорнобильський УПЦ (МП) Павел (Лебідь), учасник круглого столу, здивував усіх присутніх своєю позицією.

Як повідомила з Палацу Україна на своїй сторінці у Фейсбуці журналістка Ольга Червакова, дві найодіозніші цитати круглого столу належать навіть не заступнику голови МВС, а саме владиці Павлу.

"Ви звинувачуєте міліцію, а чому ж, коли у вас щось трапляється негаразд, ви одразу кричите "де міліція?", – запитав митрополит.

Як пише Ольга Червакова, ложа преси одразу обурилась: "А чому ж резиденцію Павла охороняє не міліція, а незаконне військове формування у вигляді так званого козацтва?"

Негативну реакцію у владики Павла викликала також присутність на майдані дітей і молоді. Він не вірить, що за ідею можна стояти і без грошей.

"Ми постійно чуємо: "Діти на майдані, діти на майдані". Чому туди пішли діти? Скільки платять тим дітям"?, – обурився Митрополит УПЦ (МП) Павел, уродженець Млинівщини, пише risu.org.ua

Ключові слова: 

Коментарі

Та він і в Бога не вірить, а лише в мамону. Якщо мене хтось хоче звинуватити в упередженості, нехай прочитає: "Українська правда", "Семь "смертных" грехов владыки Павла" http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2013/05/7/6989377/. Тож що хотіли від нього почути?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.