Рівненський нардеп до родичів правоохоронців: "Переконайте, що вони мають бути з народом"

Олег Осуховський звернувся до правоохоронців із закликом скласти амуніцію та перейти на бік народу України.                                                                            

11 грудня 2013 року народний депутат від фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Осуховський звернувся до спецпризначенців, які перебувають у Києві чи спрямовані на придушення масових мирних акцій протесту у столиці.

Після подій, що сталися біля Майдану Незалежности, зокрема на вулицях Інститутській, Лютеранській, Хрещатик та поблизу Київської міської адміністрації народний депутат України Олег Осуховський публічно закликав усіх правоохоронців приєднатися до мирної акції протесту та пліч-о-пліч стати разом із мітингувальниками на Евромайдані, замість того, щоб виконувати злочинні накази влади.

"Події сьогоднішньої ночі показали, що правоохоронцям настав час обирати: або вони з народом, або з режимом – инших варіянтів бути не може. Це рішення має бути категоричним, тому я звертаюся до усіх спецпризначенців! Залишайтеся правоохоронцями, не виконуйте злочинних наказів, не беріть участи у побитті людей на Евромайдані. Проявіть мужність і відповідальність та ставайте на бік народу України! Звертаюся також і до членів родин правоохоронців, які сьогодні перебувають у Києві: зателефонуйте до своїх синів, чоловіків та батьків і переконайте їх у тому, що в цю вирішальну мить вони мають бути на боці народу України!", – зазначив у своєму зверненні народний депутат від фракції ВО "Свобода" Олег Осуховський.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.