Мер Рівного: "Треба створити уряд народної довіри"

Голова Рівного Володимир Хомко висловив свою думку з приводу подій, що нині відбуваються в Україні. Заява міського голови щодо ситуації в державні розміщена на персональному сайті Володимира Хомка.

"Мене, як і кожного рівнянина, турбують події, що розгорнулися в останні дні на Євромайдані в Києві. Особливо вже не перша спроба силою розігнати мітингувальників.

Для мене абсолютно очевидним є те, що з огляду на протестні настрої українців та посилену увагу з боку світової спільноти це є неможливим. І вже вкотре призводить лише до ескалації напруги.

Мені також абсолютно очевидно, що напруга в суспільстві досягла такого рівня, що її наслідки можуть бути непередбачуваними.

Тому приєднуюсь до тих, хто закликає всі зацікавлені сторони негайно розпочати конструктивний діалог, який би дозволив розробити надійну і зрозумілу дорожню карту щодо підписання Асоціації з Європейським союзом, покаранні винних  у побитті мирних демонстрантів та утворенні уряду, який би користувався довірою у переважній більшості українців. Поки-що це досяжна мета, потрібна лише всебічна ініціатива.

Буде шкода втратити цей унікальний для України шанс, коли Європейська спільнота, оцінюючи Європрагнення нашого народу, готова так потужно нас підтримати", - йдеться у заяві.

Ключові слова: 

Коментарі

Мочити і тролити це різні речі, останнє це спосіб політичної боротьби тому тролили і будемо тролити

А чому в інтернеті не можна тролити Хомка, це нормально, інтернет теж поле для політичної боротьби. і нехай Свобода трольть Хомка це їхній метод політичної реклами.

теж мені новина тролі і тролики і тролята і особиливо від Свободи тут пасуться завжди! Будь яка інформація від хомка чи про хомка для них як червона тряпка

СВОБОДА ТУПО МОЧИТЬ ХОМКА

тут прочитала новий термін "тіТРОЛІтушки" так тепер називають тих хто під заказ мочить в коментарях політичних апонентів.

Як активізувались "ТРОЛІ" мабуть інтернет боригади ВО СВОБОДА знову в строю, чи то пак у неті :)
Харош тролити всіх підряд, хаорош виконувати спецзакази ОСУХА якого на майдані щось не видно і не чути, мабуть в Лондоні у футбік грає :))))))))))))))))))

Як активізувались "ТРОЛІ" мабуть інтернет боригади ВО СВОБОДА знову в строю, чи то пак у неті :)
Харош тролити всіх підряд, хаорош виконувати спецзакази ОСУХА якого на майдані щось не видно і не чути, мабуть в Лондоні у футбік грає :))))))))))))))))))

Пане Мер! Поясніть, будь ласка, рівнянам чим Вам не підходить "Угода про асоціацію з ЄС" як дорожня карта, і що і коли Ви збираєтесь в ній підправити.

Пропозиції та заклики щодо створення "дорожньої карти" є спробою загальмувати на десятиріччя процес Євроінтеграції. Для профанів пояснюю, що "Угода про асоціацію" і є ця дорожня карта, яка вже як 18 місяців парафована Україною. А усякі розмови про додаткову дорожню карту для України, якої не мали ні Польща, ні Литва, ні Латвія, і.т.ін. - є спроба звернути з прямого шляху Євроінтеграції.
Немає підстав прихільників створення нової дорожньої карти для України вважати патріотами України!

Заклик до створення "Уряду народної довіри" є провокаційним! Спочатку потрібно провести підтвердження народної довіри ініціатору створення ураду - Президенту, якій на основі народної довіри буде створювати "Уряд народної довіри". Інакше цей заклик є профанацією та провокацією. Автор заклику "скромно" промовчав про перевибори Президента.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.