У Рівному Євромайдан пікетував приймальню губернатора

Після нічних подій, які відбулися сьогодні, 12 грудня на вулицях Пушкіна та Хвильового, а також неприємних візитів "тітушників" до рівненських майданівців, активісти із місцевого студентства прийшли поговорити про це до губернатора Рівненської області Василя Берташа.

- Ми прийшли до Рівненської облдержадміністрації, щоб почути позицію стосовно сьогоднішніх нічних подій, учасником яких є і я, - говорить громадський активіст Віталій Примак. – Сьогодні близько третьої години ночі на вулиці Пушкіна, Хвильового зібралося більше сорока ППС-ників, які, на мою думку, хотіли сісти до автобуса та поїхати на Киів. Місцеві громадські активісти розуміють, що після від’їзду ППС, Майдан залишився без захисту. Тому ми сьогодні із студентами прийшли просити захисту нашого Майдану.

Як пояснили у приймальні губернатора, голова Рівненської ОДА наразі перебуває у відрядженні в Києві. Відтак, приймав та спілкувався із представниками рівненського студентства керівник громадської приймальні Микола Шустов. Під час зустрічі громадьські активісти розповіли про зниження рівня захисту рівненського Майдану, свої переживання стосовно нападу "тітушок" та висловили своє бачення стосовно від'їзду ППС-ників до столиці країни.

Вислухавши усі запитання та прохання Микола Шустов пообіцяв передати все голові Рівненської ОДА, та якомога швидше надати відповідь студентським активістам.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.