Очільник МВС Рівненщини не захотів коментувати відправку силовиків на Київ

Громадські активісти Рівного вирішили запитати  головного міліціонера Рівненщини Василя Лазутка, чому той відправляє підлеглих на Київ. Адже раніше він обіцяв: рівненських правоохоронців на Євромайдан відправляти не буде. Однак, генерал до журналістів так і не вийшов. Замість нього новину коментувала начальник сектору зв'язків з громадськістю міліції Рівненщини Тамара Лисенко. Коли журналісти запитали чому Лазутко не вийшов, вона відповіла: 

- Для того, щоб коментувати події є прес-служба. Генерал зараз в Рівному. Ми з журналістами домовлялись, що відправку міліціонерів на Київ коментуватиму я, - зауважила пані Лисенко і додала. - Так сьогодні на Київ поїхав автобус з правоохоронцями. Для охорони громадського порядку. Вони замінять тих міліціонерів, які там несуть службу.

Нагадаємо, що минулого тижня керівник Рівненського обласного УМВС Василь Лазутко та голова РОДА Василь Берташ запевнили громадськість, що рівненський "Беркут" та міліція участі у побитті мирних демонстрантів не брала. А міліціянтів на Київ відправляти не будуть. 

Можливо генерал не вийшов до журналістів, бо не хотів виправдовуватися. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.