Рівненська міліція у Києві людей не битиме, - МВС

Контингент рівненських силовиків у столиці збільшився. До Рівненського «Беркуту» в Києві приєдналися міліціонери з патрульно-постової служби. Міліція каже, будуть пильнувати громадський порядок. Активісти переконані, що міліція розганятиме Євромайдан.  

Четверо громадських активістів не дали рівненським правоохоронцям виїхати на Київ для участі у черговій зачистці Євромайдану сьогодні вночі.

- Біля Рівненського міського управління УМВС стоїть напоготові був  автобус ВК6524ВІ. Сходяться ППС-ники на інструктаж. Від’їзд до Києва перенесли на 03.00. Потім рушать до столиці. Мабуть, поспішатимуть на "круглий стіл"...Який же "круглий стіл" без міліції?... - пише депутат обласної ради Сергій Штурхецький. 

Коли громадські активісти спільно з журналістами фіксували під стінами рівненської міліції як починають збиратись правоохоронці для подальшої відправки до Києва, то до активістів почали чіплятися "тітушки". 

Як з’ясувалось пізніше, правоохоронці на Київ таки виїхали. І вже вранці розташувались недалеко від Києва. Громадські активісти Рівного вирішили запитати  головного міліціонера Рівненщини Василя Лазутка, чому той відправляє підлеглих на Київ. Адже раніше він обіцяв: рівненських правоохоронців на Євромайдан відправляти не буде.

Однак, генерал до журналістів так і не вийшов. Замість нього новину коментувала начальник сектору зв'язків з громадськістю міліції Рівненщини Тамара Лисенко. Коли журналісти запитали чому Лазутко не вийшов, вона відповіла: 

- Для того, щоб коментувати події є прес-служба. Генерал зараз в Рівному. Ми з журналістами домовлялись, що відправку міліціонерів на Київ коментуватиму я. Але ваше прохання начальнику передам, - зауважила пані Лисенко і додала. - Так сьогодні на Київ поїхав автобус з правоохоронцями. Вони забезпечуватимуть громадський порядок. Яка кількість поїхала, сказати не можу. Це треба уточнити в міськвідділі міліції. Перебуватимуть вони там орієнтовно три дні. Справді, в столиці перебуває і частина рівненського спецпідрозділу «Беркут». Переконана, що наші міліціонери бити людей не будуть. Тим паче вказівку не застосовувати силу до мітингувальників дав чинний міністр та президент. Чи вплине від’їзд цих правоохоронців на громадську безпеку в місті? Переконана, що ні. Адже в нас достатньо кадрів для забезпечення порядку.

Попри заспокійливі слова міліції, експерти відзначають, що буде третя спроба силового розгону Київського Євромайдану. З усіх міст звозять правоохоронців у столицю для «забезпечення громадського порядку» Самі євромайданівці переконані, що міліціонерів застосують для побиття мирних демонстрантів. Кажуть, що на Київ забирають навіть ДАІ. Сподіваємося наші правоохоронці відмовляться виконувати злочинні накази влади, а стануть на бік народу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.