Рівненські "регіонали" звозитимуть людей на "антимайдан" в Київ

До редакції сайту "ВСЕ" надійшла інформація, що цієї суботи активісти Партії Регіонів планують відправити двадцять автобусів з людьми із Рівненської області, для участі в антимайдані на підтримку президента України. Також зазначалося, що співкоординатором такого збору є заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов.

Отримавши таке повідомлення, ми звернулися за коментарем до Олексія Губанова. Спочатку завжди стриманий чиновник прореагував дуже емоційно. Слухайте аудіо:

Але потім таки дав офіційний коментар:

- Ми на мітинги Партії регіонів періодично відправляємо людей, будемо відправляти і на вихідні також. Скільки людей збирається, стільки і відправляємо, точної кількості бажаючих незнаємо. Приблизно 100-200 осіб. Бажаючих не так багато, але є. Мітинг у мене постійно діючий. Всіма оргпитаннями займається партійна організація. Зазвичай їде 2-4 автобуси. Сьогодні ще четвер, тому ми ще поняття не маємо скільки людей поїде. Частина людей їде самотужки, - розповів депутат міськради Олексій Губанов.

На запитання чи поїде Олексій Губанов мітингувати за президента на цій неділі, він відповів лаконічно і стримуюче:

- Не знаю, ще не вирішив, сьогодні ще тільки четвер. Дожити ще треба до завтра і до післязавтра. А там буде видно.

Читайте також: Через Євромайдан регіонали Рівненщини запрацювались, похворіли та заніміли. ОПИТУВАННЯ

Зазначимо також, що у соціальних мережах, користувачі також розміщують на своїх сторінках інформацію про організацію відправки людей на мітинг в підтримку президента України.

Варто зауважити, що під прихистком ночі сьогодні до Києва вже поїхали рівненські міліціянти. Щоправда, перед тим добряче побігали по місту, бо втікали від журналістів та громадських активістів. 

Коментарі

Мініч, наробив дітей, плати аліменти, дістрофік кончений.

Заспокойся Віталік нікуди не пройде в 2015, пр будуть на коні, як то кажуть не метушись!

Читаю і дивуюсь примітивізму горе- писакам,холуям антинародної влади Демидівщини.

ДЕМИДІВСЬКІ ПРОВЛАДНІ ХАЛУЇ, ДО КИЇВА ЇДЬТЕ І ПАМЯТАЙТЕ,ЩО ПОВЕРТАТИСЬ ПРИЙДЕТЬСЯ В ДЕМИДІВКУ..........ЩО ПОСІЯЛИ,ТЕ І ПОХНЕТЕ,,,,,,,,!

Не ідеалізую опозицію, а тим паче Рівненську ( нехай мене простять). На Майдан вийшов народ, а опозиція його підтримала, тому альтернативи в даний час їй не має.

Цитую М. Задорнова:" Ты дурак? Или из Америки приехал" Чи прийшли до тями ( вибачте) і вирішили ЩОСЬ написать. " На городі бузина, а в Києві -дядько"

Дійсно коментарів багато, але як на мене то жах викликає тільки таке ставлення опозиції наче вони вже завтра будуть у владі. Просто жах як вони рвуться до влади, геть забули за що ті люди на тому майдані стоять і їм завжди було всеодно на тих людей. І найбільший жах в тому, що наші люди ведуться на цих псевдопатріотів.

Люди, що відбувається?? сотні років боролись за незалежність, а ж раптом за кілька років вони стала нікому не потрібна! мало радянського союзу - тепер подавай європейський!!! Подавай європейські цінності... а українські цінності і традиції все нікому не треба?(((( ПСЕВДОПАТРІОТИ... гидко...

"що вони там робліть." Вірус одного з вождів підчепили? А як його слухаєте сміх не пробиває:))) Та, ні не сміх, скоріше - жах!!!! А з приводу агонії... То зверніть увагу на форму викладу в коментарях. У кого, можливо обурення, але толерантніе ( в переважній більшості), а у кого волаюче хамство.

сотні років боролись за незалежність, а тут за кілька десятків років ВЖЕ наглались, наситились? Мало радянського союзу, тепер європейський подавай... ПРО ЩО МИ ГОВОРИМО??? незалежна Україна вже нікому не потрібна? всім подавай європейські цінності... А ЩО СТАЛО З УКРАЇНСЬКИМИ цінностями та традиціями? вони вже теж не потрібні??? псевдопатріоти...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.