На Рівненщині професійні художники провели дітям майстер-клас

Кольоровий сніг, фіолетові ялинки та ірреальні тварини. Такі сюжети зобразили вихованці обласного центру соціально-психологічної реабілітації. У рамках мистецького проекту "Намалюй свято", який відбувається під патронатом голови облдержадміністрації Василя Берташа, для них проводили майстер-класи. Із дітьми працювали професійні художники. Тим часом вихованцям закладу, які взялися за пензлики, очільник області подарував фарби, кольорові олівці та альбоми.

Нагадаємо, за умовами арт-конкурсу, школярі віком до 12 років можуть малювати ілюстрації до 6 свят: Нового Року і Різдва,  Великодня, Дня Конституції, Дня Перемоги,  Дня Незалежності, а також до 8 березня.

Роботи прийматимуть до 25 грудня за адресою: м.Рівне, 33028, а\с 106. Кращі малюнки стануть основою для представницьких листівок, які Василь Берташ підписує до свят. Таким чином про їх авторів дізнаються в Україні та за її межами.

Тим часом для вихованців обласного центру соціально-психологічнї реабілітації (а сюди потрапляють діти, які опинилися в скрутних життєвих обставинах) заняття з образотворчого мистецтва влаштовують постійно. Це є своєрідною терапією. Адже за малюнками психологи визначають внутрішній стан підопічних, та те, як він змінюється, пояснив директор закладу Сергій Якобчук. Разом із тим, під час творчих майстерень у рамках конкурсу художники ділилися професійними секретами і радили дітлахам зображати предмети та явища не зовсім реальними, а такими, якими їх хотілося б бачити.

-Насправді можна говорити не словами, а малюнками. Це й хотілося показати дітям, - розповів художник Олексій Огонь, який працюватиме у журі. – А в конкурсних роботах я звертатиму увагу не так на техніку виконання, як на саму ідею, незвичну і неординарну. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.