Рівнянам пропонують підтримати Януковича за 600 гривень

На мітинг за Віктора Януковича пропонують їхати студентам. Прихильність до президента організатори оцінюють у 600 гривень. Про це повідомляють молодіжні активісти в соціальних мережах. 

Олександр Гомон: 

"Отримав таке повідомлення від студента РДГУ: "До мене підійшли в гуртожитку люди пропонують поїхати завтра в києв, в неділю ввечері назад, за це дають 600 грн, охоронятиме беркут, проживання в гуртожитку, 5 разове харчування. Дзвонити казали на номер 0971656*93

Прошу поширити цю інформацію, але не вказувати те що я автор, одним словом не пали контору, для провірки інформації можете передзвонити перепитати."

Вчора заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов підтвердив, що справді до Києва везтимуть прихильників президента, що правда не більше кількох сотень. 

Ключові слова: 

Коментарі

Не хочу вас образити. Але, очевидно, на вас "написано", що ви не розбираєтесь в людях і не відрізните провокаторів. Можливо, молода ще.

Владі Демидівщини -організаторам антинародного Майдану.

Громадськість Демидівщини звертається до вас із вимогою, схаменутись, вам делеговані повноваження служити народу України і державі зокрема. Ви ж зраджуєте своїх виборців, ввіреної вам громади виконуючи злочинні накази антинародної владної верхівки. Зупиніться почуйте людей, не провокуйте їх. Народ вам цього не пробачить. Сьогодні вирішується майбутнє всіх нас і майбутніх поколінь Українців.

Працівникам НУВГП теж пропонують їхати за 600 грн. на суботу - неділю.

Це дуже добре, хай платять ті і ті. Люди зароблять собі на свята. Хоча, можуть втратити здоровя під час спілкування з опонентами або міліцією. Треба вибирати...

До мене теж звертались, але представники Євромайдану (від свободи) і пропонували 350 гривень за добу.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.