Рівненські регіонали звозять людей на Антимайдан за гроші. АУДІО

Містом Рівне ширяться чутки про організацію поїздки людей за гроші на Антимайдан. Група активістів та журналісти вирішили перевірити чи ця інформація правдива. З`ясувалось людей справді везуть і платять від 150 гривень за день, а також просять там "не бекати й не мукати". 

Вчора в інтерв`ю журналісту заступник голови Рівненської ОДА та голова фракції Партії регіонів в Рівнераді Олексій Губанов підтвердив, що обласний осередок партії везтиме людей на мітинг на підтримку Януковича. Після публікації до нашого сайту звернулись громадяни, які хотіли підтримати президента та поїхати. Однак, записатись вдалось не одразу. 

Ми ж вирішили дотриматися інформаційного балансу та висвітлити організації поїздки прихильників Януковича. Адже поїздки активістів Євромайдану ми вже висвітлювали. Ось що з того вийшло. 

Молоді прихильники Януковича вирішились звернутись до голови обласної організації "Молоді регіони" Богдана Масовця:

Він попросив перетелефонувати за годину, мовляв до того часу вже дізнається. Однак за годину, слухавки не зняв навіть після трьох дзвінків. 

Пізніше активісти вирішили звернутися до прес-секретаря обласного осередку Партії регіонів та редактора газети "Рівненський регіон" Алли Івойлової: 

Вона порадила звернутися в обласний штаб організації. Ось що з того вийшло:

За деякий час з штабу перетелефонували: 

- Доброго дня, Олена, це Партія регіонів турбує, міський відділок. Ви тільки що дзвонили нам, - офіційно передзвонює представник партії.

- Так, щойно дзвонила Вам, - відповідає дівчина. 

- Скажіть, будь ласка, я Вас записала, а як Вас по-батькові?, - перепитує жіночий голос. 

- Михайлівна….

- Михайлівна. І ще хтось буде від Вас? – цікавиться чи то уточнює представник від Партії регіонів.

- Так, зі мною хочуть їхати мої друзі, але їх всіх цікавить комерційна сторона питання?

- Комерційна сторона питання, ну, наприклад, якби Аллі Анатолівна Ви таке задали запитання, то вона б сказала, що Ви відразу не їдете, - обачно відповідає жіночка. 

- Просто я сказала, що ми хочемо їхати, а вона сказала, що за всіма деталями дзвоніть в штаб. То через що до Вас і звертаюся.

- Значить я кажу Вам так, як є. Єдине, що можу сказати оплата буде не менше 150 гривень. Тобто мати із собою теплі речі. Ми їдемо і кожен раз не знаємо скільки нам добових видадуть, тобто щоб я сказала Вам точно скільки… Я Вам кажу не менше 150 гривень. І якби бажано звичайно, щоб люди їхали, які розуміють куди вони їдуть, бо кореспонденти якщо у когось будуть брати інтерв’ю, щоб не бекали і не мукали, - проводить детальний інструктаж представник Регіонів.

- Ага, я зрозуміла.

- Бо це ні до чого. Нам це ні до чого. В нас їдуть люди, які розуміють для чого вони їдуть і відстоювати яку думку. Вони партійці чи прихильники, чи як чи що? – перепитує регіонал відносно інших людей, які нібито думають їхати.

- Прихильники.

- Прихильники, да. Давайте я запишу, - мабуть записує у загальний список представниця Регіонів.

- А можна я зараз всіх пообдзвонюю і дізнаюсь, хто точно їде? - запитала дівчина.

- Да-да-да, запишіть мені, будь ласка, на папірчик, щоб Ви мені диктували, а я чітко записувала: ім’я, прізвище, по-батькові, телефон і бажано, щоб Ви мені казали скільки їм років. Щоб не було 18-20 років, це раз, і щоб не було ніякого запаху спиртного: ні пива і нічого, - застережливим тоном повідомляє штаб Партії Регіонів.

- Я зрозуміла Вас. Дивіться, а як їм казати, на скільки днів ми їдемо?

- Ми їдемо орієнтовно зараз, обласна лікарня - зупинка. Оце там, де маршруточки зупиняються – 11:30, 23:30. Тобто їхати можна, транспорт в нас ще є. Ми ввечері вертаємося обратно. Тобто п’ять-шість годин і ми повертаємося. Теплі речі, бутерброди з собою мати, каву. Ну, як теплі речі, щоб тепло вдягнуті були, бо там постояти трошки треба. Там можна буде походити, але щоб тепло вдягнуті були, - ось таку схему поїздки запропонували представники партії.

- А з нами буде їхати охорона?

- Звичайно, звичайно, канєшно. В нас є охорона. У нас мирні акції, нас охороняють, так що не переживайте.

- Добре, то зараз я передзвоню до друзів і перетелефоную Вам на цей номер.

- Так, так, добре. До побачення.

- До побачення.

Отримавши ці записи, ми вирішили звернутися за офіційним коментарем до обласного осередку Партії регіонів, зокрема до Алли Івойлової. 

Коментарі

Вибачте, але вас наставники просили,"щоб не бекали і не мукали". А ви своєю супер-безграмотністю і хамством рейтинг вашої партії опускаєте .Неслухняні. Ай-я-яй!!!

ПР, не вже не зрозуміли, що ви - минуле України. Наша земля очищається від московсько- донецької зарази. Шлях один для де кого- покаятися. Ідіть в церкву, помоліться Богу, якщо вмієте молитися. І не робіть, ще більших дурниць. З владою, ще можна шукати якийсь компроміс, а з режимом -ні! ВІн має бути повалений. І цей час наближається! Ось тому стільки злості і люті в словах і ваших коментарях.А хто був на антимайдані ми будемо знати поіменно.

Вы "патриоты евромайданские"??? Вы предатели родины. Если востали бы ваши деды, в первою очередь расстреляли бы вас. 30 сребреников, это для иуд которые стоят на Евромайдане. А ребятам, которые за стабильность, респект... Пройдет 2 года будут выборы, тогда и выбирайте, но шансов у вас пидарасов мало...

Чому у ваших матеріалах немає опції "версія для друку"? Невже так важко зробити?

Якщо нема чим "крити", то в хід ідуть "американські гроші" - застаріла страшилка для ЛОХІВ. У "мівіні" оригінальніші посили не народжуються. Співчуваю((((((((

а чого інша..більша частина людей не може підтримати владу..такий цирк..чого опозиція нервує???????мабуть американські гроші кінчились..немає як мордувати людей..центр Києва смердить..дайте хоч на дорогу назад пару гривень,а то люди не можуть з євромадана додому добратися

Вау!!!!! В умовах правового "безпредела" про закон заговорили! Та проти лома нема прийому. Думаю, що правда, яку в мішку не сховаєш, всім порядним людям не зашкодить.

30 срібних!!!!!! - не менше 150 грн!!! Іуди єднайтеся!!!! Мерщій в автобуси!!!!

Мря сусідка їздила за 500 грн. Куди - не зізнається. Хоч каже що більше не поїде, бо стає похоже на братовбивче протистояння. А зараз і розмовляти не хоче...

якийсь ви недолугий юрист... хоча, чому дивуватися, у вашій канторі всі якісь дибілкуваті - від останнього гопніка до прєзіка

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.