Довіз людей на антимайдан організовує заступник губернатора Рівненщини

Рівнянам, які на вихідні їхатимуть до Києва на підтримку Януковича, виплатять «відрядні». Про це "Рівне Вечірнє" розповів заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов.  На вихідні із Рівненщини поїде кількасот людей до Києва, аби взяти участь у мітингові на підтримку Віктора Януковича. Партія регіонів в області організовує поїздки. До нас надійшла інформація, що по селах людям пропонують 300 грн., аби ті їхали.

Як розповів заступник голови РОДА Олексій Губанов, який відповідає за поїздки, точної кількості людей вони ще не знають.

-    Бо ж багато хто їде до Києва самотужки, ми ж допомагаємо великим групам, які до нас звертаються, — коментує пан Олексій. — Шукаємо автобуси, аби забезпечити безпечний проїзд до Києва. Все-таки ми дбаємо про людей і не хочемо, щоб вони потрапили у неприємні ситуації. Аби поїхати до Києва і там побути, потрібно затратити якісь кошти. Ми стараємося допомогти людям, тому намагаємося виплатити їм так звані відрядні: на дорогу та харчування. Журналісти мені називають суму у 300 грн. Не знаю, звідки ця цифра взялася. Ми не платимо людям, а лише компенсовуємо їх затрати. Наприклад, людям із Рокитного і тим, хто їде з Рівного, доведеться затратити різні суми.

Окрім того, пан Губанов розповів, що Партія регіонів організує харчування, чай та можливість людям погрітися в автобусах під час мітингу.

В соціальних мережах з’явилася інформація, що влада планує провести провокації: мовляв, «тітушки» з символікою євромайдану нападуть на антимайданівців, після чого розпочнеться масова бійка між обома майданами.

 — Як на мене, цю інформацію поширюють зумисне, аби залякати прибічників Партії регіонів, змусити їх не їхати. У мене немає жодної інформації про провокації. Навіть якби їх хтось готував, нам би про це точно не сказали. Як би я міг організовувати масові поїздки людей, знаючи про можливі сутички?

Ключові слова: 

Коментарі

Забули дописати- червонії, Матчуки.

А вот интересно, такие ярые прихильники почему сами не едут, а все камандировочные выплачивают из бюджета, или с тех денег каторые у нас украли такие губошлепы губатые, сороки, берташи и им подобные, вцепились за корыта и никак отогнать нельзя , свиньи тупорылые

Хто вірить в те, що ці люди їдуть "за ідею"? Якби вони дійсно підтримували ПРиматівців і Януковича, то поїхали б ще кілька тижнів тому. А так всі оці поїздки "за Януковича" по-любому за гроші, знаю на 100%.
Ех ти, "демократ" вср@ний

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.