Нардеп від Рівненщини: "тітушки" провокують конфлікт у Києві

У Києві та Київській області рекрутують хлопців спортивної статури, які повинні  провокувати силові конфлікти на Європейській площі та Майдані Незалежності, про це повідомив народний депутат від "УДАРу" Віталій Чугунніков.

- За нашою інформацією, у Києві та області рекрутують молодих людей спортивної статури, які повинні під виглядом львівських студентів з прапорами України чи опозиційних сил сьогодні, 14 грудня на Європейській площі та на Майдані Незалежності провокувати сутички і безлад, - розповів Віталій Чугунніков. 

Народний депутат також відзначив, що такі дії ніяк не узгоджуються з сьогоднішніми заявами Президента Януковича про мораторій на застосування сили:

- Якщо немає силового сценарію, то постає питання: навіщо влаштовувати такі провокації, навіщо стягувати сюди міліцію з усієї України?, - наголосив Чугунніков.

Коментарі

Cлухайте всі!!!! Провладні суб"єкти ведуть мову про право, мораль, порядність. "Почему????"Передивіться коментарі цього сайту, як ваші "колєгі" принижують людину, яку поважає весь світ -Віталія Кличка. А ви так стурбовані долею прізвища гопника, який побив журналістку. А "парень" в суді вже був і не раз. Легко відбувся. Та кинув тінь на всіх спортсменів, серед яких перважна більшість, справді порядні хлопці. Увійшов в історію. Що заслужив те й має. Єдине, що дійсно несправедиливо, це участь його однофамільців, які напевно є.

Меня возмущает: кому дано право использовать фамилию как имя нарицательное? Почему титушки, а не чугунки, тягнибоки,клички и яйценюшки? Мне кажется, тот парень Титушко должен обратиться в суд по крайней мере. Я не говорю уже о порядочности так называемых опозиционеров, потому что им просто незнакомо такое понятие. Но из их фамилий можно изобразить еще более интересные клички.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.