Сьогодні у Рівному розпочнеться конкурс з української мови

14 грудня відбудеться регіональний етап 14 Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика. Він проходитиме в ЗОШ 24 міста Рівного. Усього для участі у ньому зареєструвалось 188  школярів, 16- учнів профтех училищ та 29 студентів. Учасники конкурсу виконуватимуть нелегкі письмові завдання з української мови. А результати стануть відомі вже в понеділок.

Переможці  обласного етапу  представлятимуть Рівненщину у фіналі конкурсу, який розпочнеться 25 січня 2014 року в ЗОШ №13.

Довідково:

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика проводиться щорічно з 2000 року Міністерством освіти і науки України спільно з Лігою українських меценатів, Освітньою фундацією Петра Яцика.

Конкурс започаткований  як творче змагання учнівської молоді, яка демонструє  знання  з української мови не лише  в межах навчальної програми, а й виявляє знання мовних тонкощів та має філологічні здібності.  Він проводиться з метою утвердження статусу української мови як державної, зростання її престижу , виховання у молодого покоління поваги до мови свого народу. У ньому можуть брати участь учні шкіл 3-11 класів, професійно - технічних училищ та студенти вузів. Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.