У Костополі пікетували відправку людей на Антимайдан

Як повідомляє прес-служба Костопільського районного штабу об’єднаної опозиції «Батьківщина», в Костополі представники «Свободи» та «Батьківщини» пікетували відправку людей на Антимайдан.

Виїзд був запланований на 22.30 проте дізнавшись що збирається стихійний мітинг ПР перенесла час відправки на 4.30. Проте інформатори з Костопільської РО ПР повідомили про зміну часу та поділились цифрами обіцяного гонорару- 400грн./доба, виїзд на 2 доби 800грн. Така ціна зради майбутнього власних дітей.  Штаб національного спротиву. 

Ключові слова: 

Коментарі

Отже не поважаєте, раз продовжили ;)

"Ви не самі отримували а хтось вам їх показав" Вже лише ця фраза доводить, що продрвжувати звами дискусію - себе не поважати. Вже в печінках ваші демагоги олійники та бондаренки.

Стосовно Ваших "статистичних" даних, які, як я розумію, Ви не самі отримували а хтось вам їх показав :
Точка зору людей, що думають логічно, а не штампують:
1. "4-е місце у світі серед країн з найгіршою економікою за версією Forbes." ПРИ цьому тільки при нинішньому рівні нашої економіки Європа покликала нас підписувати Асоціацію! в якому місці тоді були ми при попередній владі, що тоді навіть і мови про це не було?? :))
2. "1-е місце в світі за рівнем дитячого алкоголізму (дані ВООЗ)." Хто вам заливає силоміць? Тільки при цій владі вартість акцизу на алкоголь зросла відчутно, щоб малолітні не могли собі дозволити! У центрі Луцька останніми днями ОПОЗИЦІЯ пролобіювала відміну сухого закону!
3. "Розповсюдження ВІЛ серед дорослих" Це за чиєю версією? "міжнародних експертів" чи "достовірного інформатора"??? адже зараз в моді лише такі джерела інформації... ))
"Цей список можна довго продовжувати." ОСЬ ТУТ ЗГІДНИЙ НА 100%

Олег, ви праві. Це ж тільки опозиціонери, які нічого не роблять ( згадайте минуле літо, коли в Тернополі не було сміттєполігону - госопдарі!!! возили сміття у Костопіль) мають право вільно висловлюватися за гроші закордонних емісарів, які один за одним їдуть на їхній євромайданівський шабаш....

Важко щось доводити демагогам. Та все ж всього кілька фактів про" щасливе життя вже сьогодні" у "работающих" людей і як "власть думает о людях!"
Україна займає
4-е місце у світі серед країн з найгіршою економікою за версією Forbes.
1-е місце в світі за рівнем дитячого алкоголізму (дані ВООЗ).
1-е в Європі та Центральній Азії з розповсюдження ВІЛ серед дорослих.
57-е з 59 в рейтингу найбільш конкурентоспроможних країн
!73 місце серед 177 країн за рівнем корупціїї
Цей список можна довго продовжувати. Причому, він значно "вдосконалився " за останні три роки.
А мільярдери "плодяться" у геометричній прогресіїї
З великою повагою відношуся до позиції і думки кожної людини, бо вона має на неї право, але вільне, а не куплене і примусове ( а ви знаєте- кажу правду). Не про те повинна дбати влада "майдонавать", чи ні. Вона має забезпечити нормальний рівень життя. Але, на превеликий жаль, довела, що є банкрутом. Треба мати мужність піти достойно. А українці - великодушні!!!

Основная часть электората Партии регионов - это люди, которые работают а не тунеядствуют без дела. Есть семьи, заботы и как правило - им не до "майданов", им работать надо! Но это не значит что они поддержиают "евромайдан", или вообще ничего не думают! А раз кое-кто на Западной Украине начинает спекулировать по этому поводу - значит на это власть должна дать ответ, и она даёт его в виде организации встречного митинга - естественно, поездки на короткий отрезок времени в силу указанных выше причин. Если человек поддерживает Президента - то он не должен и НЕ ОБЯЗАН ЖИТЬ НА МАЙДАНЕ! Приехал, показал этим свою позицию - и уехал домой! Ибо подход власти в том и заключается, что люди не должны "майдановать" в ущерб себе и своим семьям/работе/домашним делам! И это нормально, ибо даже в этом плане власть думает о людях!

Значит промывать мозги людям "евромайданами" можно, а на "антимайдан" ехать нельзя? Что за двойные стандарты? И на что расчёт - на сектантское восприятие мира и отсутствие своих мозгов? За собой следите, строители тоталитарной секты под названием "украйинська украйина"!!!

Що робиться! Жах..... Така агресія скрізь. Люди, схаменіться)

саме поняття антимайдан вже віщує про щось недобре...тому людей застерігають від участі в подібних шабашах, які до того ж робляться на вкрадені у цих нещасних грошах, вже не кажу про продане майбутнє їх дітей....ГАНЬБА тим хто це влаштовує

Не пускають, бо намагаються ще хоч якось зберегти обличчя влади.Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що якщо влада не може обходитися без проплачених мітингів – вона не влада."У чому суть влади… Оскільки є влада, і Партія регіонів при владі, то не треба везти людей в Київ, а вони скажуть свою думку через владу. А влада наведе порядок. Для чого везти людей? Якщо ви не можете без них справитися – ви не влада", - вважає Кравчук.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.