У Рівному відбудеться етно-фестиваль

18 грудня стартує  обласний етно-фестиваль під назвою "Вифлеємська Зірка". Його організатори – управління освіти і науки Рівненської ОДА та навчально - методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів області.  Взяти участь у ньому зможуть як учні загальноосвітніх шкіл, так і позашкільних та професійно-технічних закладів. Упродовж двох днів учасники співатимуть колядки та щедрівки, водитимуть різдвяні  вертепи.

За словами начальника обласного управління освіти і науки Григорія Таргонського,  для  Рівненщини це доволі молодий  фестиваль, який став традиційним. Він  запроваджений п’ять  років тому. Однак,  з кожним роком кількість його учасників більшає.  Цього разу запалити Вифлеємську Зірку своїм співом та виступами приїде  майже півсотня учасників. Не лише кількісно, а й якісно змінюється етно- фестиваль.  Організатори кажуть,  колядки та щедрівки, які щороку лунають  зі сцени учасники віднаходять у своїх бабусь та дідусів. А це, на їх думку,  дозволить зберегти та продовжувати  багатолітні традиції  українців. 

Оцінюватиме талант учасників журі конкурсу. У його складі освітяни та знавці фольклору.  

Відбуватиметься захід  18 та 20 грудня о 10.00  в Актовій залі Технічного коледжу НУВГП за адресою вул. Орлова 35, про це повідомляє прес-служба управління освіти та і науки Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.