На Рівненщині затверджено мережу пунктів пробного ЗНО

Відповідно до спільного наказу управління освіти і науки Рівненської ОДА та Львівського Регіонального центру оцінювання якості освіти  випускники шкіл  області мають  можливість пройти пробне тестування наступного року у 23 пунктах. П’ять – створено  в обласному центрі. Це - Рівненський кооперативний економіко - правовий коледж, загальноосвітні школи м. Рівного за числом  6, 8, 9 та 19. Решту – в навчальних закладах усіх  районів області. 

Нагадаємо, пробне ЗНО школярі зможуть скласти у березні  наступного року. 22 березня відбудеться перевірка знань  з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької або іспанської;   а  29 березня – з математики, історії України, біології, географії, світової літератури. Пробне тестування є платним для учасників і неприбутковим для організаторів. Вартість одного тестування для кожного учасника складає 89 гривень.

А  саме зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме з 3 до 27 червня 2014 року, про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.