Віце-прем'єр Вілкул: На шляху до ЄС потрібні спільні перемоги

Українцям потрібні спільні перемоги, які об’єднають Схід і захід. В цьому переконаний віце-прем’єр-міністр Олександр вілкул, повідомляє інтернет-сайт «Лівий берег». Сьогодні спільною перемогою може стати спільна робота над Угодою з Євросоюзом.

– Сьогодні українцям як ніколи потрібні спільні перемоги, які б об’єднували Схід і Захід. Цією спільною перемогою може бути спільна робота над Угодою про Асоціацію з ЄС. – сказав Олександр Вілкул.

На думку віце-прем’єра, результатом роботи має стати така модель, яка дозволить не відмовляючись від ринків Митного союзу, так само отримати широкий доступ до ринкув ЄС. А це не мало не багато півмільярда споживачів.

– Необхідна стратегія того, що необхідно зробити, як необхідно захищати наших товаровиробників, які кроки треба зробити в перехідний період для того, щоб ми знову не обирали «або/або». А бирали «і/і». – відкреслив віце-прем’єр Олександр Вілкул. – Зараз та криза, яка випала на наше покоління. Але всім – і владі, і опозиції – має вистачити розуму вийти з кризи сильнішими і консолідованішими, як нація. І влада і опозиція мають відчувати спільну відповідальність за вирішення цієї кризи. Незалежна соборна Україна – самодостатня цінність. Необхідно сідати за стіл переговорів. Це головне, що я сьогодні хочу сказати. – підсумував Вілкул.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.