Рівненський свободівець: На Майдані народилась сучасна УПА

На столичному Євромайдані зароджується новітня та сучасна УПА, так вважає член Рівненського міськвиконкому, свободівець Андрій Бортнік. Про це він написав у спільноті "Рівненщина політична" в соціальній мережі "Фейсбук".

"Зараз на Майдані перебуває новітня та сучасна УПА. Ця Армія без вогнепальної зброї, але в неї є краща зброя- це Сила Духу, Сила Слова та Сила Національної Гідності. Цей Майдан і ця Сучасна УПА обов'язково переможе цей злочинний режим. Українська Нація виборює собі шлях до Гідного Життя. Слава Революції Гідності! Слава Нації! Слава Україні!" - написав Андрій Бортнік.

Коментарі

Ти хочеш сказати, що у нашій бандитській державі офігенна мотивація до праці, але ми не хочемо працювати???

Это понятно. УПА не рождается за партой либо станком. Но в сборище тех, кто не работает и не хочет работать.
Отсутствие мотивации к труду своей обратной стороной имеет вандализм — бессмысленное разрушение того, что уже создано и находится в пользовании других людей и общества в целом. Иными словами, чем выше в обществе уровень мотивации к труду, тем меньше в нём вандализма (особенно среди вступающих в жизнь поколений) и наоборот: чем ниже уровень мотивации к труду, тем активнее вандализм, представляющий собой выражение эмоционального неприятия сложившейся системы внутриобщественных взаимоотношений.

...ага таким як ти відрізали пісюни :)

скоро почнуть

Не паскудь святе імя УПА .Яку допомогу Ви надали тим побитим, що знаходяться в лікарнях?розкажіть як писали доноси на учасників штурму АП 01грудня

упа-це головорізи які різали українців

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.