На Рівненщині обирають двох сільких голів

У селищі Клевань Рівненського району сьогодні відбуваються дочасні вибори селищного голови. За довіру виборців борються четверо кандидатів. Ось як це описав в своєму "Фейсбук" позапартійний депутат Рівненської районної ради Дмитро Сільман.

"У Рівненському районі, незважаючи на загрози втрати державності через патову ситуацію на Майдані, ведеться далеко не жартівлива боротьба за місцевий престол. Пан голова держадміністрації тримає під контролем всіх і вся - голів сіл та селищ, більшість та меншість в депутатських корпусах на всіх рівнях, в тому числі, в райраді.

Змалюю ситуацію для тих, хто не в курсі. Завтра - вибори селищного голови. Серед претендентів - діючий заступник голови, молодий та перспективний, проте політично безхребетний пан Жовтянський, від ОО - старий, корупційно прожжоний таваріщ Фєдя, якийсь недобитий коммі з Олександрії та рухівець Мельник. Останній заслужив пильну увагу не так давно, коли був запеленгований мною як прихована тушка Карпенчука, неявившись на принципову сесію райради. Пан отримав посаду з рук голови адміністрації (директора уч.комбінату), аби, цитую "Миколо, ти так нещадно мене критикуєш на сесіях, мабуть, маєш багато вільного часу. Тож, надаю таку можливість, але, ні в якому разі не йди на голову в Клевані!" Таку локшину цей пан вішає на вуха виборцям, додаючи, що є кандидатом, якого підтримує ОО. В разі незгоди підтримати,партійнимвиборцям погрожує поскаржитись, УВАГА!  - Осуховському!!! 

Пане Мельник, я дико реготав, коли про Осуха почув. Думаєте, таким аргументом можете когось зачепити? Я розумію, що у вас з Королюком там щось не зрослось, розумію, що вік маєте поважний і т.д., але дурити людей не раджу! Бо, той, з ким не по дорозі, може просто ігнорити, а може, якщо тра, і на узбіччя посунути.

Клевань - це вибори без вибору. Втім, як і завжди... Як і завжди, це можливість розібратися в людях."

Також сьогодні відбуваються вибори Любахівського сільського голови у Володимирецькому районі.

Коментарі

Клевань не бідний і не дурний, а розумних людей багато і знають за кого голосувати!

Бідний Клевань, а люди....а люди іще бідніші і вдачею і розумом!!

Отаку би агітацію провели б раніше, а то зовсім не зрозуміло як голосувати. Жодних зустрічей з виборцями.
Люди тільки після обіду згадали, що вибори.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.