На Євромайдані вперше освучили позицію УПЦ-МП

У п’ятницю, 13 грудня, зі сцени київського Євромайдану вперше виступив священик Української Православної Церкви (Московського Патріархату). Клірик Спасо-Преображенського собору в Києві та редактор сайту “Київська Русь” протоієрей Андрій Дудченко. Як розповідає портал «Релігія України» він розповів про позицію Предстоятеля УПЦ митрополита Київського і всієї України Володимира щодо ситуації в країні та прочитав звернення до людей доброї волі в Україні.

Він повідомив, що після жортокого розгону мирного пікету у ніч на 30 листопада в усіх храмах УПЦ (МП) за розпорядженням митрополита Володимира відправляють молебні за примноження любові та подолання ворожнечі.

- У ту суботу, коли на Майдані розігнали хлопців і дівчат, наш Предстоятель митрополит Володимир звернувся до всіх священиків нашої Церкви із закликом молитися про примноження любові та подолання ворожнечі. У цьому церковному чині, який за наказом митрополита Волидимира має служитися впродовж усіх днів Різдвяного посту, є слова із послання апостола Івана Богослова, де сказано, що діти світла і діти темряви пізнаються за так: “Усякий, хто не творить правду, не є від Бога, як і той, хто не любить брата свого". – зазначив протоієрей Андрій Дудченко.

Протоієрей Андрій Дудченко також нагадав, що й перед подіями 11 грудня, коли правоохоронці намагалися вночі “зачистити” Євромайдан, Предстоятель УПЦ від імені Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій закликав діючу владу не застосовувати силу проти мирних громадян, прислухатися до вимог народу, відпустити неправедно затриманих, провести розслідування сутичок та покарати винних, а також почати конструктивний діалог.

Коментарі

Цей піп гадає, що люди вже забули за кого на виборах агітували московські атци.
Кривавий майдан на совісті цих попців у тому числі, бо за їхньої підтримки партія рабів прийшла до влади. Згадаймо як декілька днів тому папєц Павло Лебідь (МП) схвалив дії міліції на майдані, а студентам закинув, що вони стоять за гроші. Думає, що якщо вони релігію проміняли на гроші, то все інше також купується.
Питання: перед 11 грудня (як у тексті) Дудченко закликав не застосовувати силу до Євромайдану. Значить, він знав про заплановану розчистку. Звідки?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.