На Рівненщині збудують центр дозвілля

Веслування на байдарках і каное, дзюдо, волейбол та баскетбол, легка атлетика, а також гуртки найрізноманітніших напрямів. Усе це запропонує дубенським школярам сучасний центр дозвілля, який відкриють вже наступного року. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Нині ж на об’єкті працюють будівельники. Раніше у місті не було закладу, який під одним дахом об’єднував би хоча б спортивні секції. Тим часом потужний центр дозвілля у Дубно зводять завдяки коштам із держказни (а це 4,6 мільйона гривень), а також місцевого бюджету (1 мільйон гривень).

Під майбутній центр дозвілля реконструюють приміщення колишнього будинку офіцерів. Там, зокрема будуть спортивні зали, де зможуть тренуватися школярі, а також проводитимуть різноманітні змагання. Облаштовують і приміщення для гурткової роботи. Разом із тим стадіон біля центру дозвілля буде доступним для усіх прихильників активного способу життя. Цей заклад повинен стати осередком спортивної та дозвіллєвої активності. Завдяки державному фінансуванню, об’єкт здадуть в експлуатацію в 2014 році.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.