УДАР вимагає розпустити Рівненську облраду

Рівненська обласна організація "УДАР" заявила про вимогу припинення повноважень обласної ради.

"Сьогодні наша політсила заявила про вимогу припинення повноважень обласної ради. Вважаю за необхідне внести декілька пояснень. По-перше, обласна рада, яка захищає Партію регіонів і реально не відображає настроїв громади не має права на існування.

По-друге, ми заявили не голослівну заяву, а конкретний намір. І вже почали його реалізовувати. Зокрема з вівторка у всіх округах, мажоритарники яких не голосували за звернення запропоноване рівненським Євромайданом пройдуть збори ініціативних груп. Ці групи мають заслухати звіт депутата (якщо він наважиться прийти і подивитися в очі виборцям) та ініціюватимуть перед обласною ТВК відкликання таких мажоритарників.

По-третє, ми сьогодні звернулися до колег по опозиції, представників ОО і Свободи з пропозицією обнулити списки обласної ради. Закон дозволяє скласти повноваження депутату обласної ради за заявою. Отже механізм РЕАЛЬНИЙ. Була б воля. Після обнулення списків Свободи та Батьківщини а також відкликання мажоритарників обласну раду потрібно буде переоберати...", - написав у Facebook прес-секретар РОО "УДАР" Сергій Мініч.

Коментарі

Если они ещё киевскую драчку перенесут в регионы., то выборы будут каждые полгода. А работать хто будет? Клычко кулаками? Короче - бачили очи що купували ижте хоть повылазьте :))

«Давайте всіх розпустимо бо вони нам не подобаються», приблизно такий мотив заяв опозиції останніми днями. Минулі місцеві вибори були 2010 року, три роки тому, можливо нинішня обласна рада вже й не відображає настроїв людей. Але ж настрої можуть змінюватись щороку, якщо не частіше, то що, проводити перевибори з року в рік? А коли ж працювати? Будуть чергові вибори, тоді люди і скажуть своє слово.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.