Рівняни зустрічатимуть Новий Рік на теплих курортах

Напередодні католицького Різдва та Нового Року варто задуматися над тим, куди поїхати відпочивати на зимові канікули. У такий час варто по-особливому провести свята, аби чудово відпочити. Повірте, відпустка зимою може бути навіть краща ніж в літній час. Головне - правильно її організувати, а варіантів, куди поїхати відпочивати взимку досить багато.

Очевидно, велика частина рівнян холодної та сніжної України мріють взимку опинитися де-небудь на лазурному узбережжі якогось сонячного курорту. Щоб було тепле море, золотий пісок, бронзова засмага, і Дід Мороз у шортах та у сонцезахисних окулярах… І це більш, ніж можливо Єдине питання — куди поїхати, щоб пляжний відпочинок взимку з чарівної мрії перетворився на казкову реальність? Щоб дізнатися відповідь, ми звернулися до туристичної агенції "Злата Прага".

Домінікана, острів Балі (Індонезія) – далеко не весь перелік наших пропозицій де можна зустріти Новий рік, - розповідають у турагенції "Злата Прага". – Ми дотримуємося принципу, що новорічні свята варто зустрічати із комфортом, адже, як зустрінеш свята таким і буде наступний рік. До прикладу у нас зараз є хороші пропозиції по Єгипту, тур на двох де все включено, на сім ночей вартує всього 4850 грн.

Багато рівненських туристів надають перевагу подорожам до сонячної Болгарії. Зараз бронювання на 35% є дешевшим, аніж у літню пору. З власного досвіду можу зазначити, що святкування Нового року у Болгарії – явище не забутнє. До речі, головне правил нашої турагенції це – "Незабутній відпочинок із валізою найкращих вражень та спогадів", - розповідає директор тур агенції "Злата Прага"  Наталя Юріївна, - тому ми чекаємо на Вас за адресою м. Рівне, вул. Шкільна 11, оф.18, щоб підібрати найкращий тур до Нового Року. Також Ви можете нам зателефонувати: 098-543-48-88, 63-35-15.

Отож, часу дарма не гайте, у "Злату Прагу" завітайте!