Як рівняни їздили на Антимайдан в Київ

Київський Антимайдан зібрав декілька тисяч людей, серед яких журналіст сайту «ВСЕ» помітила табличку «Костопільська районна організація Партії Регіонів». За словами костопільчан із Рівненщини приїхало двадцять автобусів. Можливо, розглядаючи фото, хтось подумає, що автор навмисне підібрала саме такі. Повірте, інших людей ми там не помітили.

Із тих, хто виявив бажання поспілуватися із журналістом, ніхто не зміг дати чітку відповідь, чому приїхав. Втім, відповідали однаково: "Підтримати президента". У чому саме - точно не знають. Хтось підтримує владу у прагненні асоціації з ЄС, інші ж навпаки переконані: президент не хоче у Європу. 

 

Люди зізнаються, що мають потребу у грошах, відпрацювавши які, підуть на Євромайдан. Проте, все ж більша частина присутніх налаштована вороже та агресивно реагує на фото-відео зйомку.

Пригощають активістів президента «голою» гречкою із куснем білого хлібу.

Поки одні їдять, інші помітно "пообідавши" гаряче танцюють. Для них співає Володимир Гришко.

Ще хтось мирно спить. На відміну від Євромайдану, куди не пускають людей напідпитку та безхатьків, на Антимайдані чи не кожен у стані алкогольного сп'яніння.

Варто нагадати, що у суботу, 14 грудня,теж проходив мітинг на підтримку президента, проте, до чітко визначеного часу, обумовленого оплатою. Близько сьомої вечора на Антимайдані, біля польової кухні лишилося з десяток людей. Проте, вони відхрещуються від президентського мітингу. Кажуть: прийшли подивитися.

Куди поділися "тисячі" заявлені організаторами мітингувальників у суботу ввечері, ми могли б лише здогадуватися, але нам підказали.

Виявляється, відпрацювавши до 18.00 свої гроші, всі вирушили на Євромайдан – поїсти та послухати чудовий виступ, всіма улюбленого  гурту «Океан Ельзи».

А на наступний день, у неділю,  15 грудня - повернулися на проплачений мітинг. Нам по секрету розповіли, що кожна група має свого куратора, який постійно перевіряє хто є, а хто втік.

Серед присутніх лише декілька дівчат. Решта - чоловіки різного віку та старші жінки. Майже всі напідпитку. Представники із Рівненщини - не виключення.

І навіть коментарі цих людей, які не розуміють для чого прийшли на Антимайдан нас не дивують, через те, що платять лише за присутність. А близько сьомої, ті хто не поїхав до дому, знову відправились на Євромайдан - безкоштовно.

Тут усі знають: вони хочуть жити у країні спокою, де кожен має право на власну думку, через яку його не стануть бити і кидати за грати. І у більшості, першочергово, навіть не підписання президентом Угоди з ЄС. Політична складова Майдану відходить на задній план. Варто тим, хто ще досі усіма силами утримується при владі, чітко зрозуміти просту істину: ми українці - народ, який не відступить, не злякаєтья і не втече. Нас не можливо змусити. Згадалися слова, які нещодавно стали популярними: "Коли в Росії на площу виходить ОМОН - все закінчується. Коли в Україні на площу виходить БЕРКУТ - все тільки починається". Бо ми не вміємо здаватися.

Фантастичне відео виконання гімну України. У відповідь на слова: "Слава Україні!". Майдан спалахує сотнями тисяч вогників: "Героям слава!".

Коментарі

Мені здається, що багато хто взагалі не знає, що таке демократія і плутає це поняття із анархією та вседозвленістю. Вікіпедія :Поняття "демократія" " утворене з основ іменника грец. δῆμος «народ» і χράτέω «правити, володіти; бути сильним», пов'язаного з χράτος «сила, влада». А в кого "сила" в алкоголізмі та безхатченстві, то нехай там по підвалах і правлять. А в достойному товаристві їм не місце. Нехай змінюються, тоді приходять.:)))

Люди.. але вони всі п,яні....

"На відміну від Євромайдану, куди не пускають людей напідпитку та безхатьків"... ось це я розумію демократія)) мітингувальники вирішують хто може підтримувати мітинг, а хто ні))) Нехай із людьми на підпитку... але ж безхатьків то чому? вони хіба не люди?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.