У Рівному відкриють різдвяну виставку

Завтра, у вівторок 17 грудня о 15:00 годині у виставковій залі міського будинку культури, що в парку ім. Тараса Шевченка, вперше відкривається виставка робіт учнів Рівненської державної дитячої художньої школи, присвячена різдвяним святам. В експозиції представлені твори 36-ти авторів з різних вікових категорій.

Нагадаємо, протягом місяця майже всі учні школи працювали над композиціями на теми Різдва, Нового року, зимових пейзажів. З величезної кількості робіт комісії на чолі з директором школи було дуже важко відібрати найкращі. Було відібрано роботи учнів підготовчої групи, першого, другого та четвертого класів. Твори представлені на виставці виконані у різних техніках.

На відкритті виставки також пройде нагородження учасників 16-го Міжнародного фестиваля рисунку в польському місті-партнері Рівного Забже. В червні цього року вихованці Рівненської державної дитячої художньої школи прийняли участь у фестивалі. Вже понад 5 років учні та викладачі РДДХШ є постійними участниками фестивалю в м. Забже.  На 16-му фестивалі відзначені були роботи юних художників Загородського Даниїла, Чернявського Максима, Самкової Олександри та викладача живопису та рисунку РДДХШ Онишкевич Ю.Ю.

У цьогорічному фестивалі змагалися близько п’яти тисяч учасників із Польщі, Німеччини, Швеції, Словаччини, України, Франції та Росії різних вікових груп. Завдання конкурсу полягало у виконанні малюнка з живої моделі за визначений час.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.