У Рівному активісти затримали антимайданівський автобус "тітушок"

В ніч з 15 на 16 грудня студенти пікетували відправку людей на Антимайдан. Журналісти сайту "ВСЕ" потрапили до автобусу із прихильниками президента.

 

 

 

 

Напередодні, 15 студентів-активістів рівненського Євромайдану записались до бажаючих підтримати Антимайдан у Києві. Сьогодні вночі, 16 грудня представники від Партії регіонів везли людей до столиці на підтримку президента. Місце виїзду весь час змінювалося, самих же бажаючих "підбирав" один великий автобус у різних куточках містах. Журналістів сайту "ВСЕ" та активістів рівненського Майдану автобус "підібрав" на зупинці біля готелю "Орлан".

До автобусу всі заходили мовчки, ніхто не запитував імені, документів чи інших речей, які засвідчували б особу. Тому журналісти та активісти мовчки зайнявши місця їхали до наступного пункту "підбору людей", який розташовувався на Сарненському кільці біля кафе "Райський Сад".

Біля "Райського саду" автобус зупинився. На кілька хвилин нібито "подихати свіжим повітрям та перекурити" окрім журналістів та активістів рівненського Євромайдану вийшли і хлопці, які їхали на Антимайдан до Києва. В певний момент супроводжуючі поїздки зрозуміли, що діється щось неладне, почали панікувати та брутально до кожного звертатися, мовляв, чого такий-сякий вилазиш із автобусу. Зрозумівши, що виходять усі, хто зайшов на попередній зупинці біля кафе "Оран", чоловік-супроводжуючий всіх розпочав "заганяти" назад в автобус нецензурною лайкою.

Пізніше цей чоловік вже охоче розмовляв з журналістами та активістами, проте дещо плутався в своїх словах. Спочатку казав, що люди їдуть в Карпати, а пізніше - що їдуть підтримувати президента, що їдуть за ідею і абсолютно безкоштовно. Також розповів і кілька слів про себе, зокрема, що співпрацює із відомим у Рівному підприємцем Андрієм Бубликом. У розмові із студентським активістом часто вів себе по-хамські та вживав нецензурну лексику:

Не дивлячись на всі перешкодити та погрози зі сторони супроводу антимайданівців, студенти, активісти та журналісти вийшли на проїзджу частину, однак не на всю, аби не перешкодити руху інших автобусів, а лише заблокували рух автобусу антимайданівців. У той момент прихильники президента були обурені та не надто дружелюбні.

Після кількох невдалих розмов із прихильниками Антимайдану, рівненські громадські активісти викликали міліцію, яка прибула близько першої години ночі. Міліціонери прийняли заяву від активіста Євромайдану Віталія Примака. У заяві йшлось про те, що люди везуть зброю у автобусі. Проте міліція не здійснила ніякого огляду автобусу і він декілька разів намагався поїхати (це із врахуванням того, що під ним стояли люди).

Вислухавши загальну розповідь громадського активіста на вулиці, представники правоохоронних органів запросили Віталія Примака у своє авто на непублічну розмову. Після неї активісти Євромайдану вимагали у мііціонерів якнайшвидше оглянути транспортний засіб із антимайданівцями.

Правоохоронці автобус оглянули, але у ньому нічого не знайшли. Через кілька хвилин активісти Антимайдану, вийшли з того ж таки транспорту та ховаючи обличчя від фотокамер "пішли до вітру". Молодики були не зовсім тверезі та на вигляд мали від 17 до 25 років. На запитання журналістів чому їдуть до Києва відповіли :"За ідею".

Зрештою працівники правоохоронних органів дозволили водіям автобусу та супроводжуючим рушати у дорогу, спираючись на те, що нічого насторожуючого знайдено не було. Відтак завершився пікет тим, що антимайданівці вирушили виконувати свою місію у Київ, міліція зброї та правопорушень не знайшла, тому студенти з криками "Ганьба" змушені були дозволити автобусу поїхати до столиці.

Ключові слова: 

Коментарі

Пане активіст. поділюся з Вами сенсаційною таємницею. На протягом настуного мсяця, після повернення майданерів додому, Вас буде притягнуто до відповідальності за "за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення тяжкого злочину". І ще одне - Вам не буде до кого звернутись тому, що половиша Ваших уже награється і їм набридне, а інша накладе у штанці і сховається дуже далеко :) Але поки ще грайтесь та колекціонуйте епізоди ;)

Загралися хлопята у війнушку між "громадськиими активістами" та "тітушками". І тут одне із двох: або в дитинстві в козаків-розбійників не награлися, або ж батьки запотиличників мало давали, щоб мізки стали на місце. От і нишпорять навколо в пошуках пригод на власну ...опу. А посидіти на цугундері цьому "активісту" не завадило б, щоб на майбунє думав, що робить і що говорить.

То була зброя - чи її не було? Якщо була - то чому партайгеноссе Примак не надав міліції доказів її наявності? А якщо не було - то цей же партайгеноссе Примак, згідно статті 383, частина 2, Кримінального Кодексу України, є злочинцем і мав би "присісти" на термін від двох до п'яти років; і питання лише в тому, чому міліція не затримала його на місці за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення тяжкого злочину?

Провокатори - вони і в Африці провокатори.

Краще розкажіть всім як керівники євромайдану домовляются з Беркутом:
http://stoknews.com/nemeckie-zhurnalisty-zasnyali-kak-klichko-i-palatnyj...

клоуни, а на євромайдан тітушок чого не зупиняєте

А я скажу , НЕ О ЧЁМ !!! Грамотно було б інсайдерів туди запустити та зняти факт передачі грошей , а так , це просто дитячі забави...

А Примак молодець, дарма часу не тратить! Справжній патріот!!!!!
Героям Слава!

"хитромудрий фрилансер"))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.