На Рівненщині зібрали 70 тисяч для Євромайдану

За чотири дні завдяки акція "Зігрій майдан" зібрали 70 тисяч 975 гривень. Про це 16 грудня під час прес-конференції ВО "Батьківщина" повідомив народний депутат від Рівненщини Микола Кучерук.

Нагадаємо Рівненська міська організація ВО "Батьківщина" ініціювала  загальноміську акцію зі збору коштів на підтримку Євромайдану в місті Києві. Волонтери акції пропонують усім бажаючим рівнянам, керівникам підприємств, купити стікер вартістю п'ять гривень.

- Сьогодні в Україні почалась війна з власним народом. Люди, які вийшли на Євромайдан кажуть: "Ми так більше жити не хочемо". Ці люди - справжні патріоти. Влада дуже слабка і вона тримається на корупції і "гачках", вона побудувала свою схему, - зазначив народний депутат.

Микола Кучерук також переконаний, що київський та рівненський євромайдани повинні виконувати свої функції. Тож у Рівному він повинен реагувати на ті події, які відбуваються в області.

Коментарі

А пан Кучерук не ланка цієї ж корупційної схеми? ВО "Батьківщині" потрібно не за кошт рівнян піднімати свій рейтинг, а самим, якщо вони такі ідейні та вболівають за народ, подумати, як компенсувати тому ж народові Україниі ті втрати, які виникли з вини їхньої лідерки.

Повністю підтримую євромайдан, там в Києві дійсно варто побувати і зарядитися позитивом. Проте знаючи реальність партії "Батьківщина" мені здається що вони не зігрівають Київський майдан а нагріваються самі за рахунок зібраних грошей.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.