Рівненські Євромайданівці написали звернення до опозиції

Активісти рівненського Євромайдану сьогодні, 16 грудня написали звернення керівникам рівненських обласних організацій опозиційних політичних партій "Батьківщина", "Удар" та "Свобода", у якому йшлося про подальші плани співпраці. Ось самий текст звернення:

Звернення

Ми, представники Рівненського Євромайдану звертаємось до політичних партій та інших політичних організацій Рівного, що підтримують Європейську інтеграцію України.

Враховуючи спільні мету та цілі на шляху становлення громадянського суспільства та розвитку України як цивілізованої, правової з європейськими цінностями держави та, зважаючи на тиск із боку влади, а також виходячи з усвідомлення необхідності консолідації наших дій, ми пропонуємо вам наступне:

Політичні партії, громадські, студентські організації та інші об’єднання повинні будувати свою співпрацю на основі взаємної довіри та в рамках публічного діалогу.

Політичні партії та громадські організації мають піти на політичний компроміс у питанні партійної символіки – на Євромайдані в місті Рівне не має бути символіки жодної політичної партії чи громадської організації.

Політичним партіям, в якості першого кроку в розвитку співпраці, взяти на себе забезпечення охорони наметового містечка Євромайдану в місті Рівне (цілодобово).

Ми, представники громадських, студентських, творчих та інших об’єднань, цінуємо нашу співпрацю з політичними партіями і прагнемо спільними зусиллями налагодити її для досягнення мети та цілей нашого Євромайдану.

Ми впевнені, що тільки разом зможемо побудувати європейське, правове, громадянське суспільство в Україні.

Від імені Євромайдану Рівне

Голова організаційного комітету Віталій Примак

Коментарі

а які у Вас, власне, є докази цьому? Цікаво, звідки такі висновки, бо знаю цю людину особисто.

Не бачу нічого поганого у партійній символіці.. Опозиція підтримує революцію народу, що ж тут такого?

Примак - маріонетка, він говорить не своїми словами.

Люди, Примак стільки на себе бере, що реально після поразки Євромайдану його закриють як ЮлЮ. Тому думайте, і слідкуйте і менше бла-бла!

Можуть бути кандидатами кажете? А може вони задля цього і стараються? Опозиційні партії працюють не тільки на майданах зрідка , а постійно доводять свою правоту борючись з владою. І саме таких перевірених і слід обирати а не тих що сказав пару слів на майдані.

Цим дітям 18-30 років. Вони вже й голосують і можуть
бути кандидатами. Може вистачить обирати перефарбований совок

Прапори мають бути. Це прапори опозиційних партій. Люди мають знати за кого голосувати на виборах. Ці діти поговорять і розійдуця а керквати містом будуть ті кого вибере громада з опозиції.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.