На Рівненщину приїде радник Януковича

Картину київського художника про те, як створювали Острозьку Біблію, представлять загалу. Її презентують вже 17 грудня. Дійство відбуватиметься в Острозі не випадково. Адже саме в цьому місті знаменитий Іван Федоров у 1581 році завершив роботу над першим в Україні повним виданням Святого Письма – Острозькою Біблією. 

Вона вважалася вершиною друкарського мистецтва, розповідають історики. Тим часом видання довго було зразковим не лише в Україні, а й далеко за її межами. Через 82 роки після виходу в світ Острозької Біблії її передрукували в Москві. Неодноразово видавали і пізніше з незначними змінами.

Тим часом полотно "Створення Острозької Біблії. Україна. 1581 рік" авторства Артура Орльонова буде експонуватись в рамках виставки сучасної історичної картини "Україна Славетна". Вона є складовою загальнонаціонального проекту "Україна: Історія великого народу", ініційованого благодійним фондом "Схід-Захід разом". Його очільник, радник президента України Володимир Зубанов візьме участь у презентації картини. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Дивно. ОА завжди славилося громадянською позицію, а тут.... Часи змінилися?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.