На Рівненщині визначають дороги, які оновлять у наступному році

Голова облдержадміністрації Василь Берташ обговорив із мешканцями  Костопільського району об’єкти, на реконструкцію яких залучатимуть гроші держсубвенції в наступному році. Він розповів, що бюджетне фінансування на ремонт сільських вулиць зростає. Якщо в 2011 році з головної скарбниці Рівненщина отримала на дороги майже 62 мільйони, то цьогоріч для області передбачили більше ста мільйонів. За ці гроші вдається будувати тверде покриття на непроїзних сільських вулицях, підкреслив голова облдержадміністрації. За його словами, завдяки  президентській підтримці, на Рівненщині вдасться й надалі вирішувати одну з найбільших проблем місцевого населення – сільського бездоріжжя.

Відтак, Василь Берташ доручив керівникам районів поспілкуватися з громадами, щоб разом із людьми сформувати переліки об’єктів, які одержать бюджетні інвестиції в наступному році. Дороги для ремонту визначатимуть самі селяни. Ця практика вже незмінна три роки поспіль. Адже саме 2011-й Василь Берташ оголосив роком сільських доріг і відтоді право вибору вулиць, котрі потребують оновлення першочергово – це винятково прерогатива громади, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Після обговорень у селах, райдержадміністрації мають узагальнити пропозиції, сформувати чіткий перелік і виготовити необхідну технічну документацію на реконструкцію, зазначив голова облдержадміністрації. Цю роботу необхідно починати вже зараз, аби не будувати нове покриття в стислі терміни. Такий завчасний підхід цьогоріч практикували у Володимирецькому, Демидівському та Радивилівському районах. Це дозволило вчасно здати в експлуатацію об’єкти, котрі слугують людям.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.