У Рівному виступатиме Сергій Бабкін

Вже завтра, 18 грудня у Рівненському облмуздрамтеатрі виступатиме всесторонньо обдарована особистість, неперевершений співак, актор та музикант - Сегій Бабкін.

Тим хто чув його пісні, але ніколи не був на концертах, ми хочемо рішуче сказати - Бабкіна треба бачити! Слухати серцем, чути очима. Його індивідуальний стиль, співаючих акторів 20 століття органічно живе в сучасній музиці  Побувавши хоч раз на його концерті, Ви самі собі скажете, що він такий один, і що це було щось. Глибоко і просто одночасно.

Тим же, хто знайомий з творчістю Сергія ми хочемо сказати - скоріше за квитком. Незважаючи на те, що кожен концерт гурту Сергій Бабкін - це і нові пісні і пошуки нового звучання, ми оголошуємо серію незвичайних концертів. Ви обов'язково почуєте СВОЮ улюблену пісню гурту Сергій Бабкін.

Разом зберуться всі найвідоміші пісні з "Мотора " і " Сина " , буде і " Зовні " і " Усередині ", і звичайно не залишиться без уваги остання платівка "Сергевна". Що вийшла цього року платівка, за словами самого автора, кардинально відрізняється від усіх попередніх не тільки звучанням, а й змістом. А надихнула Сергія на її створення 2-х річна дочка Веселіна, на честь якої і названо альбом. В одному з інтерв'ю виконавець помітив, що коли Веселіна Сергіївна прийшла у цей світ, в співака глобально зруйнувалася вся грубість і деструктив; їй вдалося витягнути з батька якесь потаємне жіноче начало.

Це буде Ваш концерт з повним зануренням .

м.Рівне, Театральна площа, 1

Вартість квитків 100-300 грн.

Замовлення квитків  098 811 64 70, 066 801 57 47 (Олексій).

Коментарі

У мене є квиточки. Звертайтесь 096 7172217

Чи залишились ще квитки? і в яку ціну?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.