У Рівному презентують фільм “Красна Маланка”

У грудні цього року кінотеатрами України стартують покази документального фільму “Красна Маланка” українського режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука.  19 грудняу день Святого Миколая у Рівненському кіноклубі GONZO відбудеться презентація цієї стрічки. Перед прем'єрним показом картини пройде прес-конференція, на якій режисер розкаже про свій фільм та відповість на запитання присутніх глядачів.

“Красна Маланка” – 90-хвилинна стрічка веде глядача долями жителів румунського села Красна, яке знаходиться на території України. Вони готуються до свята Маланки, свята, яке є знаковою подією для кожного краснянина. Впродовж фільму герої розкривають усі деталі та значення цієї події у їхньому житті, демонструють своє ставлення до Маланки, як метафори взаємозв’язку Людини та Природи, проявляючи тим самим власну етнічну самоідентифікацію. Народне карнавальне свято Маланки дає усвідомити єднання Людини та Природи, які у цих ритуалах стають одним цілим.

Партнери заходу кіноклуб GONZO та студія реклами "Чегевара" (Андрій Ляшук).  Запрошуються усі небайдужі до українського кіно та народних традицій. Представникам ЗМІ прохання зареєструватися за телефонами: 0980299455 0662865385 0637988896

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.