Рівне відзначили в Раді Європи

 Вчора, 16 грудня 2013 року керівник Департаменту демократичних інститутів та врядування Генерального секретаріату Ради Європи пан Альфонсо Зарді вручив місту Рівне спеціальну відзнаку Ради Європи, яка була отримана секретарем Рівненської міської ради Андрієм Грещуком.
    Зокрема, відзнака була присвоєна Рівненській міській раді в рамках участі в конкурсі Ради Європи під назвою «Кращі практики місцевого самоврядування» за проект «Муніципальна програма сталого розвитку в місті Рівному на 2013-2017 роки», - повідомив на офіційному сайті міський голова Рівного Володимир Хомко. 

    Нагадаємо, що цим проектом передбачається співфінансування проектів, які розроблюяться та втілюються ОСББ (Об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків) та громадськими організаціями. За останні чотири роки було втілено 145 проектів. Задля їх реалізації з міського бюджету було виділено 15 млн. 617 тис. грн. В програмі було задіяно 73 тисячі мешканців обласного центру.
    Зокрема, самі проекти дозволяють окрім технічної модернізації об’єктів житла та соціальної інфраструктури, активізувати роботу громади, що безумовно є кроком до створення громадянського суспільства. Дана програма у місті Рівному реалізується під безпосереднім патронатом міського голови Володимира Хомка.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.