Рівненські військові готуються до стихійних лих

У 107-му Центрі дорожнього забезпечення Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України розпочалися заходи обслуговування військової техніки, що планується до залучення для ліквідації наслідків природніх лих на Рівненщині, - повідомив  спеціальний кореспондент у Рівненській області Регіонального медіа-центру (м. Львів) Міністерства оборони України, майор Олександр ГАЙН. 
Заходи технічного обслуговування та відновлення озброєння і військової техніки сплановані відділом технічного забезпечення й тривають під керівництвом заступника командира частини з технічної частини – начальника відділу технічного забезпечення підполковника Романа Дворжака.
Командування Центру дбає про підвищення рівня техніки й підтримання її у постійній бойовій готовності, - зазначив начальник 107-го Центру дорожнього забезпечення полковник Олег Безруков. – Ми робимо усе можливе, аби бути готовими прийти на допомогу жителям Рівненщини, коли вони нас покличуть. 
Зокрема, фахівці дорожньо–мостового батальйону та підрозділів забезпечення за короткий час виконали обслуговування спеціальної інженерної та дорожньої техніки, яка планується до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Військовослужбовці складу інженерно-дорожньої техніки проводять роботи щодо зняття зі зберігання та введення в експлуатацію шляхопрокладчика БАТ-2.
Силами об’єднаної ремонтної майстерні буде розгорнуто чотири спеціалізовані пости, що дозволить своєчасно провести обслуговування і зарядку акумуляторних батарей. 
Планується, що вже до 20 грудня повністю завершиться обслуговування військової техніки, що залучатиметься до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і природніх лих. 
Нагадаємо, що у зв’язку з погіршенням погодних умов на території Рівненщини, у 107-му Центрі дорожнього забезпечення, що у Дубенському гарнізоні, створено оперативну групу та загін з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. До складу загону, входять групи зв’язку, наметового містечка та інженерного забезпечення, а також понад 10 одиниць спеціальної та дорожньо-будівельної техніки. Серед них ПЗМ–2, автокран, бульдозери, грейдери ДЗ 122. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.