Мер Рівного зробить різдвяні листівки з дитячими малюнками

Влада Рівного вже заклопотана підготовкою до Різдва. В місті відкрили виставку учнів художньої школи, яка присвячена різдвяним святам. Крім того міський голова Рівного Володимир Хомко разом з підлеглими вибрав кращі роботи, які міська влада розмістить на вітальних листівках. 

В експозиції, яка відкрилась у виставковій залі міського будинку культури представлені твори 36-ти авторів з різних вікових категорій.

Нагадаємо, впродовж місяця майже всі учні школи працювали над композиціями на теми Різдва, Нового року, зимових пейзажів. Для виставки відібрали роботи учнів підготовчої групи, першого, другого та четвертого класів. Твори представлені на виставці виконані у різних техніках.

На відкритті виставки також нагородили учасників 16-го Міжнародного фестиваля рисунку в польському місті-партнері Рівного Забже. В червні цього року вихованці Рівненської державної дитячої художньої школи прийняли участь у фестивалі. Вже понад 5 років учні та викладачі РДДХШ є постійними участниками фестивалю в місті Забже.  

Після нетривалої наради, три кращі роботи вирішили розмістити на вітальних листіках. 

На 16-му фестивалі відзначені були роботи юних художників Даниїла Загородського, Максима Чернявського, Олександри Самкової та викладача живопису та рисунку РДДХШ Юлії Онишкевич.

У цьогорічному фестивалі змагалися близько п’яти тисяч учасників із Польщі, Німеччини, Швеції, Словаччини, України, Франції та Росії різних вікових груп. Завдання конкурсу полягало у виконанні малюнка з живої моделі за визначений час.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.