Рівняни здобули золото на чемпіонаті світу зі спортивних танців на візках

Із найпрестижніших у світі змагань серед танцюристів на візках подружжя Івана і Надії Сіваків привезли дві золоті медалі. Тим часом Наталія Колесова та Андрій Товстий стали срібними призерами в категорії "комбі-стандарт".

Чемпіонат світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів із порушенням опорно-рухового апарату відбувся у Токіо. Він зібрав 150 учасників із 23 країн світу. Серед них було чимало пар, із якими вже доводилося танцювати на одному паркеті, розповіла Надія Сівак. Із більшістю з них вони підтримують дружні стосунки, тож атмосфера на змаганнях була гарною.

-Перед виступами, як завжди, відчувалося хвилювання. Однак коли танцюєш, дуже важливо відпустити себе і отримати задоволення, - ділиться враженнями Надія. - Цього разу ми виступали у категоріях "дует-латина" та "дует-стандарт". Кожен танець - це маленька історія. Так, якщо мова йде про латину, то самба – це зустріч двох, ча-ча-ча - загравання, румба - флірт, пасодобль - пристрасть, а джайв має грайливий настрій. Тим часом у стандартній програмі ми танцювали повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот та квікстеп. Для нас вона є новішою. І, мабуть, тому більш цікавою.

Іван та Надія Сіваки виступають із 2007 року. Їх дебют відбувся на чемпіонаті Європи у Польщі. Це був єдиний раз, коли пара посіла четверте місце. Із тих пір на кожному змаганні пара завойовує золото. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.