Головну ялинку Рівного відкриватимуть молитвою

Завтра, 19 грудня о 17:00, відкриють головну ялинку Рівного. 25-метрова 80-річна красуня обійшлася місту в 60 тисяч гривень. Крім того на майдані Незалежності прикрасять спеціальну Євроялинку.

У світлі останніх подій в Україні, у Рівному ще одну ялинку вирішили прикрасити не іграшками чи гірляндами, а жовто-блакитними бантами та прапором Євросоюзу. Для цього на майдані Незалежності обрали природню велику ялинку та прикрашають її символічними бантами, що утворюють прапори.

Відкриття центральної ялинки відбудеться на день Святого Миколая. Ні Діда Мороза, ні Снігуроньки цього разу на відкритті не буде. Буде молитва "Отче наш" а також символічне запалення вогників.

За словами заступника міського голови Галини Кульчинської, цьогоріч іграшки для ялинки не будуть робити школярі:

- Починаючи з минулого року ми не робимо іграшки руками дітей. Тому, що ми завжди мали величезні проблеми з пожежниками, з точки зору їх наполягань - це правильно. Ми ж не скажемо дітям використовувати антипожежні засоби при виготовленні іграшок чи використовувати сертифіковані матеріали, які у випадку чого не загоряться.

Діти роблять іграшки щиро, проте  використовують папір та інші матеріали, які є легкозаймистими. На це нам робили приписи та зауваження пожежники, в цьому є певна логіка. Тому іграшки діти роблять для своїх ялинок, кожна школа окремо і прикрашає школу всередині приміщення. Будуть янголи, можливо по-іншому розставлені, але вони яскраві красиві і тому однозначно будуть.

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, відкриття ялинки відбудеться завтра, 19 грудня в темну пору доби, точний час ще невідомий. Вже пізніше з міської ради повідомили, що це відбудеться о 17:00 годині.

На закупівлю та на транспортування ялинки витратили 60 тисяч гривень, але буде більше. Я зможу сказати скільки пішло коштів, коли повністю зберуть ялинку, - зазначив Володимир Хомко.

Нагадаємо, що цьогоріч ялинку до Рівного привезли з Клеванського держлісгоспу Деражненського лісництва. Як повідомила директор міського комунального підприємства „Трест зеленого господарства” Ірина Савчук, її висота становить 25 метрів, вік – близько 80 років.

У місті до новорічно-різдвяних свят запланували такі заходи:

6 січня - винесення на центральну площу Дідуха, як оберега міста.

З 8 січня по 19 січня - на майдані Незалежності триватиме фестиваль "Різдвяні піснеспіви", який завершиться заключним концертом в театрі, де виступатимуть колективи та колядники.

14 січня - фестиваль вуличних вертепів і вуличних музик.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.