Мера Рівного викличуть доповідати на сесію облради

Міського голову Рівного запросять на сесію Рівненської обласної ради, яка відбудеться у п’ятницю 20 грудня,  доповідати з приводу доцільності передачі на баланс міста  РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал».

Нагадаємо,  ще у 2011 році депутати Рівненської обласної ради ухвалили рішення «Про передачу РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» у власність територіальної громади міста Рівне». Однак, воно й досі не виконане. Міський голова Рівного Володимир Хомко, із таким рішенням не згоден і вимагає його скасувати, оскільки місто немає коштів щоби утримувати підприємство. За словами мера, місто не має наміру відмовлятися від «Рівненоблводоканалу», проте, для нормальної роботи потрібно розділити фінансові зобов’язання між  містом та областю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Рівного не хоче забирати збитковий "Рівнеоблводоканал"

Тим часом, на цій сесії розглядатимуть питання  «Про визнання таким, що втратило чинність рішення обласної ради від 22 квітня 2011 року №276 «Про передачу РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» у власність територіальної громади міста Рівне». Зі свого боку, деякі депутати категорично проти відміни цього рішення  і вважають, що «Водоканал» все ж необхідно передати місту.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Олексій Кособуцький, зокрема, зазначив:

- Обласна рада прийняла рішення про передачу «Водоканалу» місту, а місто погодилося з таким рішенням в обмін на стадіон «Авангард». Споживачі «Водоканалу» - це 95 % жителі міста. Водопостачання населенню - це одна із функцій міста,  я вважаю, що місто повинно цю функцію виконувати. Вся проблема в тому, що держава не дає можливості встановити тариф, який би компенсував витрати на водопостачання.  Тарифи виставлені на воду набагато нижчі, ніж собівартість. Держава має компенсувати цю різницю в тарифах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівнеоблводоканал віддадуть приватникам та збільшать тарифи?

Варто зазначити, що для вивчення цього питання була створена відповідна робоча група, голова якої, також, доповідатиме на сесії облради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.