Одну з комісій Рівненської облради можуть ліквідувати

Під час засідання Президії Рівненської обласної ради Анатолій Юхименко запропонував ліквідувати постійну комісію з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту. Причина - комісія регулярно не може зібрати кворум для проведення свого засідання. Натомість депутат Роман Василишин вніс пропозицію передати повноваження голови комісії іншому депутату.

Після закінчення Президії, керівники фракції залишилися обговорити це питання. Як нам стало відомо, депутати вирішили доручити вивчити це питання постійній комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, етики та Регламенту.

Окрім того, було запропоновано три варіанти вирішення проблеми, зокрема: ліквідувати постійну комісію з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту, а депутатів розподілити по іншим комісіям; замінити голову комісії на того, хто буде здатним зібрати засідання, або ж делегувати у комісію депутатів спроможних працювати і за рахунок яких буде збиратися кворум.

Голова комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, етики та Регламенту Степан Молчан вважає, що якщо депутати не можуть працювати нехай складуть мандат:

- Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування» депутат зобов’язаний відвідувати сесії та постійні комісії. Якщо депутат не спроможний працювати, нехай складає мандат і займається своїми справами, а йому на зміну прийде той, хто буде виконувати добросовісно свої обов’язки.

Нагадаємо, у складі комісії шестеро депутатів: Василь Осадчук та Анатолій  Остапчук (Партія Регіонів), Андрій Котельник (ВО «Свобода») та двоє від ВО «Батьківщина» - Богдан Файфура та голова комісії Олег Хомич.

Коментарі

Якщо Хомич несправляється з обов`язками то нехай здасть мандат депутата. В "Батьківщині" на його місце зайдуть іньші люди.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.