Опозиція хоче управляти майном Рівненської облради

Опозиційні депутати хочуть забрати повноваження в обласної адміністрації та створити виконком Рівненської обласної ради для того, щоби самим управляти майном області.

Відповідний проект рішення запропонували дві фракції - ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина", проте голова обласної ради Юрій Кічатий, під час засідання Президії, відмовився включати це питання до порядку денного сесії обласної ради. Він запропонував внести його "з голосу" безпосередньо на сесії.

- Я поважаю вашу політичну діяльність. Вважаючи вас своїми політичними опонентами, але не політичними ворогами. Враховуючи те, що я як голова обласної ради, як політична фігура представляю більшість, яка мене обрала своїм головою - у вас буде можливість внести це питання на сесії, коли ми будемо обговорювати порядок денний. Я не хочу вас залишати без можливості, щоби ви там, при депутатах визначили свою позицію, - прокоментував свою відмову ставити до порядку денного проект рішення "Про управління майном що належить до спільної власності до територіальних громад області" Юрій Кічатий.

Голова обласної ради також додав:

- Згідно регламенту, я не повинен вам давати зачитати цей проект рішення. А я даю вам таку можливість, щоби ви потім не сказали на сесії, що я не дав сказати вам. Я даю вам таку можливість, внести цю пропозицію на сесії обласної ради, а я поставлю на голосування. А якщо ми зараз поставимо це питання у порядок денний, ви не зможете озвучити, ми не проголосуємо, а ви скажете, що вам не дали слово і будете мене звинувачувати.

У запропонованому проекті рішення від ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода", зокрема йдеться:

"Враховуючи політичну і соціально-економічну ситуацію в державі та області (фаткичне блокування рахунків органів місцевого самоврядування краю в органах державної казначейської служби, невиконання Угоди щодо регіонального розвитку Рівненської області між Кабінетом Міністрів України та Рівненською обласною радою, провал у фінансуванні робіт з ремонту та утримання доріг в області), зважаючи на вимоги багатотисячних протестних акцій, беручи до увагите, що виконавча влада всіх рівнів  відповідальна за зрив підписання Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом та за незаконне застосування грубої фізичної сили до мирних  протестувальників у Києві 30 листопала і 1 грудня 2013 року, відповідно до  статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 3 Європейської хартії місцевого самоврядування обласна рада вирішила:

1. Висловити від імені територіальних громад краю недовіру Рівненській обласній державній адміністрації.

2. Визнати такими, що втратили чинність, рішення обласної ради:

- від 14 травня 2010 року №1603 "Про управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад області";

- від 22 квітня 2011 року №274 "Про окремі питання управління майном спільної власності територіальних громад області".

3. Доручити постійним комісіям та виконавчому апарату Рівненської обласної ради до 31 грудня 2013 року виконувати повноваження, визначені статтею 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

4. Створити у складі виконавчого апарату Рівненської обласної ради виконавчий комітет, якому доручити з 1 січня 2014 року виконувати повноваження, передбачені статтею 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Коментарі

Не втомлююсь цитувати Подревлянського в адресу "Великої опозиції" - зливайте воду... ;))

ми за бабло все проголосуєм

Опозиція може тільки кричати..а не управляти..хто з них більше кричить той нічого в житті не збудував..а ще лізуть управляти..хай кричать потихеньку..і всім буде добре

Чи хоч одне своє рішення опозиція провела через обласну раду? Чотири години нас морозили при голосуванні за відставку уряду і нічого не проголосували. Кого ця опозиція хоче обдурити своїми пропозиціями. Набрали в списки людей за гроші а тепер плачуть про зрадників. А чи проголосує проти Берташа голова міської "Батьківщини" Кульчинська? Вона при владі чи в опозиції?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.