У Рівному завершився фестиваль "Віфлеємська зірка"

Фестиваль "Віфлеємська зірка" організувало управління освіти і науки Рівненської ОДА спільно з навчально - методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів області.  Взяли участь у ньому як учні загальноосвітніх шкіл, так і позашкільних та професійно-технічних закладів. Упродовж двох днів учасники колядували та щедрували, водили різдвяні  вертепи.

За словами начальника управління освіти і науки Рівненської  обласної державної адміністрації  Григорія Таргонського,  на Рівненщині цей доволі молодий  фестиваль, але став вже традиційним. Його започаткували  п’ять  років тому. Однак,  з кожним роком кількість його учасників більшає.  Цього разу запалити Вифлеємську Зірку своїм співом та виступами приїхала майже півсотня учасників. Не лише кількісно, а й якісно змінився етно - фестиваль.  Організатори кажуть,  колядки та щедрівки, які щороку лунають  зі сцени учасники віднаходять у своїх бабусь та дідусів. А це, на їх думку,  дозволяє зберегти та продовжувати  багатолітні традиції  українців. 

Оцінювало талант учасників творчих колективів журі конкурсу. У його складі освітяни та знавці фольклору.  

Найкращими визнали зразковий гурт традиційного поліського співу "Ранкова Роса" ЗОШ №28 м. Рівного, фольклорно-етнографічний  гурт "Криниченька" Великовербської ЗОШ Сарненського району. Серед професійно-технічних закладів  завоював симпатію журі гурт колядників "Різдвяні передзвони" Здолбунівського професійно - технічного ліцею залізничного транспорту. Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.