Рівненські військові привітали дітей-сиріт зі святом Миколая

Рівненські військові стали посланцями Святого Миколая для вихованців обласного навчально-реабілітаційного центру

У Рівному група військовослужбовців вузла зв’язку оперативного командування “Північ” Збройних Сил України відвідала обласний навчально-реабілітаційний центр та подарувала його вихованцям триметрову красуню-ялинку та сувеніри.

До благодійної акції “Стань посланцем Святого Миколая” у військовій частині долучилося близько п’ятдесяти військовослужбовців служби за контрактом різних категорій. З ініціативи сержантського складу у військовій частині добровільно було зібрано більше трьох тисяч гривень на подарунок діткам із важкими розладами мовлення в поєднанні з затримкою психічного розвитку.

За словами головного старшини вузла зв’язку старшого прапорщика Дмитра Плахотніка, кожна дитина повинна повірити в казку, мріяти і надіятись, що колись її мрії збудуться.

- Ми тут для того, щоб втілити ці мрії в життя, адже хто як не ми, військові, повинен підставити малечі надійне плече, - зазначив він.

У відповідь на подарунок, керівництво закладу подякувало військовим, а вихованці виступили перед гостями з концертною  програмою. Інформація надана прес-центром ОК "Північ".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.