Рівненський нардеп: столичний "Євромайдан" готує "план Б"

Наближаються новорічні свята, і багато хто із активістів київського Євромайдану задумується над тим, щоб повернутися додому. Можна припустити, що теперішня влада на це розраховує: люди розійдуться із Майдану і тоді виконувати їхні умови не прийдеться. Тому редакція сайту "ВСЕ" вирішила поцікавитися у народного депутата від партії "УДАР" Віталія Чугуннікова, що опозиція збирається робити, якщо влада не виконає вимоги Майдану? Які будуть конкретні дії партії?

- Ми все ж таки розраховуємо на те, що дотиснемо владу. І перші перемоги вже є. Ще три тижні тому Янукович та його команда взагалі ігнорували Євромайдан. А сьогодні відкриті кримінальні справи на Попова та інших, дає покази Андрій Клюєв, звільнені учасники штурму біля Адміністрації Президента. Сполучені Штати та Європа недвозначно заявляють про готовність ввести економічні санкції проти олігархів та найближчого оточення Януковича. Усе це – результат, якого ми досягли як європейська нація, стоячи мирно на майдані, - відповідає Віталій Чугунніков.

Також народний депутат розповів, що зараз також розглядається варіант, при якому влада знайде стрілочників та не захоче виконати вимоги майдану на всі 100%:

- Я хотів би наголосити, що вимоги, які декларуються на майдані, – це не вимоги конкретних політиків. Ці вимоги висувають громадські активісти та інші учасники Євромайдану. Власне, представники громадських організацій та активістів майдану активно долучилися до розробки так званого "плану Б". Щоправда, деталі цього плану розголошувати немає сенсу. Адже якщо ми його оприлюднимо, то влада зможе убезпечити себе від наших дій, і, відповідно, результату такий план не дасть. Можу лише наголосити, що наш мирний протест продовжується, і до розробки планів долучаються не лише політичні партії, але й громадські активісти.

Коментарі

Коментарі такі страшилки пишуть, аж жах. Зараз народ цілісний як ніколи!!! Зараз всіх об'єднує ненависть до зовнішнього ворога, що засів всередині країни.

Зливайте воду... і йдіть вже нарешті працювати! скільки можна вештатись і гадити у Києві?!

представники громадських організацій та активістів майдану активно долучилися до розробки так званого "плану Б". Про який план Б говорить цей йолоп? А де план А? "Ганьба, ганьба", "Відставка" всіх і вся, люстрація і ще купа дурниць без ясного і чіткого плану конкретних дій, а головне-презентація адекватних політиків, здатних запропонувати людям ясні цілі (а не три клоуни на сцені)- все це дурня! Результат всієї цієї дурні, якщо ці три дурні не сядуть собі на дупу, буде одним- повернення конгломерату Окраїна до своєї дійсної сутності - служінню чужим народам, але 3-4 окремо. Безпокоїтися не потрібно, добродій Чугунніков, Галіція повернеться до своєї історичної батьківщини-Польщі!

ну і де де ті санкції які єдині здатні врятувати українську незалежність і українську цілісність.бо Яїну як державу нукович вже україну /зі слів клюєва/поділив на три частини.це саме те про що спить і бачить путін-розідрати ураїну знищити україну розтягти україну на багато шматків і добити . україна вставай! наш харант уже готовий дерибанити не тільки бюджет але і цілісність української держави! а на додачу усі ті нові податки які хочуть напнути на шию українцям! вони хочуть знищити і українську державність і український народ!я не виключаю третій голодомор! це реально! грошей на зарплати і соцвиплати немає податки ростуть де ті примарні путінські скидки і путінські 15 мільярдів невідомо- та скоріше за усе уже в кишенях межигірського хряка. тобто картина така-грошей як не було так і немає.бо все уже украли.що далі? дефолт банкрутство новий голодомор? усе може бути.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.