Міський голова Рівного став Миколаєм

Сьогодні зранку, 19 грудня міський голова Рівного Володимир Хомко спробував себе у ролі святого Миколая і привітав з улюбленим дитячим святом маленьких рівнян.

Зокрема, пан Хомко провів низку зустрічей із особливими дітками міста. Він побував у центрі ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами "Пагінець", в Рівненсьому навчально-реабілітаційному центрі "Особлива дитина" та у  дитячому навчальному закладі №56 комбінованого типу "Здоров'ячок", - повідомляє персональний сайт міського голови Рівного Володимира Хомка.

Усі малюки цих установ отримали від керманича міста солодкі подарунки.

– Уже шостий рік поспіль я приїжджаю до цих діток, щоб привітати їх особисто з Днем святого Миколая. Аджек кожен з нас – і діти, і дорослі – напередодні цього свята чекає маленького дива, здійснення найзаповітніших своїх мрій та сподівань. Ці дітки особливі. Їх не можна забувати, бо для них це, без сумніву, також один з найбільш світлих і радісних днів у святковому календарі, а сам Святий Миколай був і залишається уособленням милосердя і безкорисливої любові до ближнього, – наголосив міський голова.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.