На Батьківщині губернатора Рівненщини знищили спортзал

У соціальній мережі "Facebook" у групі "Рівненщина політична"  прес-секретар Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина"  Володимир Попик залишив наступний запис:

- 19 грудня у Рокитному в приміщенні ДЮСШ мав пройти Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед команд з Києва, Олевська та місцевих вихованців віком від 8 до 14 роки. Змагання підтримали власне батьки юних спортсменів та районна організація ВО "Батьківщина". А за гасло турніру обрали вислів: "Настав час боротьби". Про це й повідомляли афіші, які розвісили у районному центрі. Втім, певно саме причетність опозиційної партії до спортивних змагань, й позбавило сну місцевих чиновників.

У записі йдеться, що керівники району вимагали від директора ДЮСШ Олександра Ничипорчука та начальника районного відділу молоді та спорту Леоніда Федоровича у жодному разі не проводити змагання, погрожуючи в зворотному звільненням з роботи. Втім, ще вчора до турніру все було готово, у спортзалі розстелено татамі, приготовлені місця для суддів та глядачів.

- Але, змагання таки не відбудуться. Бо раптом пан Ничипорчук закрив зал на ремонт і повідомив організаторам і тренеру місцевих борців Івану Парчуку, що з технічних причин не в змозі прийняти спортсменів. Звісно, ця заява дуже здивувала спортсменів, адже юні борці вже були готові виїжджати до Рокитного. Ще більше здивувалися ті люди, які потрапили у закритий на ремонт зал, там відкрилася жахлива картина руйнування підлоги. Мати розкидані, а підлога у кількох місцях просто проламана. Таке враження, що хтось чимось важким лупив по дошках, аби зал визнали не придатним до проведення змагань. Й аби люди не ставили незручних питань, заступник голови Рокитнівської райдержадміністрації Людмила Пишняк особисто у місті зривала афіші з гаслом "Настав час боротьби".
 

Коментарі

виздихали б ви кляті упирі-казнокради, куди ж той бог дивиться

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.