Діти з Рівненщини отримали машинки на радіоуправлінні за "Лист міліціонеру"

Акція напиши "Лист Міліціонеру" розпочалася з початком нового навчального року, а урочисте нагородження переможців співпало з улюбленим святом малечі - Днем Святого Миколая. Подарунки переможцям вручав Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

Понад вісім з половиною тисяч "Листів Міліціонеру" надійшло на адресу МВС, серед яких було обрано чотири листа, які не залишили байдужим ні одного з членів журі.

Від себе особисто, Колегії МВС та всієї міліції України, малечу, яка завітала до столиці з різних куточків країни, привітав Віталій Захарченко.

- Нам, дорослим, було дуже приємно почитати Ваші листи та почути кожного з Вас. Скажу відверто, обрати переможця з 8,5 тисяч листів було справою не з легких. Дякую Вам за те, що поділилися з нами своїми думками, порадами, подвигами та вчинками. Для нас важлива кожна думка.

Особливо приємно, що третє місце розділили брати з Рівненщини. Хлопчики - сини міліціонера, тому добре розуміють, яка нелегка це робота та знають, який він - справжній міліціонер. Дітки навчаються у 2-му та 4 класах. Вони отримали у подарунок - машинки на радіоуправлінні.

Маленькі переможці отримали не лише цінні подарунки, а й грамоти та солодощі з нагоди найулюбленішого дитячого свята - Дня Святого Миколая. Про це повідомляє СЗГ УМВС в Рівненській області.

Коментарі

Цікаво почитати ці унікальні листи синків міліціонера. Якийсь дивний збіг. З 8,5 тис. дітей саме вони написали найкраще!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.