Владу Рівненщини хочуть покарати за прапор ЄС та звернення до президента

Депутатів Рівненщини можуть покарати за звернення, яке вони ухвалили щодо  відставки Януковича та Азарова, - про це повідомила прес-сбужба прокуратури Рівненської області. 

Органами прокуратури Рівненщини заявлено до Рівненського окружного адміністративного суду 25 позовів про визнання протиправними та скасування 27 рішень органів місцевого самоврядування з питань ініціювання дострокового припинення повноважень Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, а також використання символіки іноземних держав поряд з адміністративними будівлями.

Приймаючи вказані рішення, посадові особи сільських, селищних, районних та міських рад області вийшли за межі наданих Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" повноважень, чим порушили вимоги ст.19 Конституції України.

Працівники органів прокуратури області і надалі будуть вживати заходів реагування на будь-які порушення закону. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

 

Коментарі

Шановні прокурори! Я так розумію, під визначенням "використання символіки іноземних держав поряд з адміністративними будівлями" Ви розумієте прапор Європи. На моє переконання, Вам варто знати, що прапор Європи - це не тільки символ Європейського союзу, а ще й символ Ради Європи, членом якої Україна є з 9 листопада 1995 року. А тепер разом поміркуємо, чи конструктивним та правильним є Ваше визначення?

А може за це повиний відповізти міський голова і секретар ради. Вони що з переляку забули свої повноваження?

А коли ПР вирішила розвісити по всій Україні червоні прапори до Дня перемоги де був цей швидкісний прокурор - ЧЕРЕПАХА. Чи Верховній Раді Конституцію можна порушувати?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.