Рівненський цвинтар "Грабник" може стати туристичною родзинкою

Вкладати гроші у розвиток одного із найстаріших цвинтарів Рівного "Грабник" пропонують представники управління культури міста. Принаймні начальник профільного управління Валерій Марченко вважає, що місце поховань може стати цікавих для екскурсій туристів. 

Про це начальник управління культури розповів на засіданні бюджетної комісії Рівнеради сьогодні, 19 грудня. Він доповідав при розгляді проекту рішення Рівненської міської ради "Про затвердження програми розвитку культури в місті Рівному на 2014-2018 роки". Під час доповіді Валерій Марченко зазначив, що цього року галузь культури міста недоотримала майже 2 мільйони гривень.

- Ми маємо показати ті особливі місця, які є на Грабнику. Ми докінця не знаємо, хто там похований. Коли до нас приїжджають туристи, ми зазвичай їх веземо в зоопарк. Ну, ще почали дізнаватись про нас завдяки фестивалям, наприклад, таким як "Бурштинові нотки". Грабник може бути цікавим для туристів, - зазначив начальник управління культури.

Також Валерій Марченко зазначив, що у Рівному не вистачає музеїв. Він вважає, що особливо обласному центру необхідний саме музей міста.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.