Швейцарці подарували рівненській лікарні медичне обладнання

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради, з 18 по 22 листопада 2013 року лікарі-нейрохірурги Центральної міської лікарні Олександр Кучерук та Андрій Гирак проходили стажування в клініці «Інтершпіталь» міста Берн (Швейцарія), де організацією «Ukraine-Direkt» для Рівненської ЦМЛ було передано два апарати для інтраопераційної реінфузії крові «Cell Saver 5+», приблизна вартість яких становить близько 900 тисяч доларів.

Зокрема, дані апарати призначені для повернення в організм крові, що втрачається під час травматичних оперативних втручань, які супроводжуються значною крововтратою. - повідомляє сайт голови Рівного Володимира Хомка.

Використання цих апаратів дозволяє уникнути переливання компонентів донорської крові. Інтраопераційне повернення власної крові пацієнта значно полегшує перебіг самої операції та сприяє більш швидкому одужанню. Особливістю апаратів є і можливість його застосування в дитячій практиці. З 2014 року дана методика буде впроваджена в Центральній міській лікарні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.