Будівництво елітного житлового комплексу у Рівному несе загрозу

Посадовою особою територіального управління проведено планову перевірку стану охорони праці, промислової безпеки при експлуатації та обслуговуванні об’єктів з високим ступенем ризику (вантажопідіймальних кранів) на об’єкті будівництва житлово-громадського комплексу «Набережний квартал», що знаходиться у м. Рівне. Будівельні роботи здійснює ТОВ «Фірма «Тонус» (зареєстрована у м. Хмельницький).

За результатами обстеження виявлено ряд порушень нормативно-правових актів з охорони праці, які створюють загрозу життю та здоров’ю працюючих, зокрема, допущена експлуатація вантажопідіймального баштового крана, який не зареєстрований у встановленому порядку, без проведення експертного обстеження (технічного діагностування) та позачергового повного технічного огляду після закінчення граничного строку експлуатації та у зв’язку з встановленням на новому місці, а також періодичних технічних оглядів, з несправними приладами безпеки, за відсутності рішення про можливість пуску його в роботу.

Керівництво територіального управління враховуючи те, що продовження виконання робіт або експлуатація об’єкта, машин, і механізмів на об’єкті будівництва житлово-громадського комплексу «Набережний квартал» несе загрозу життю та здоров’ю працівників, яка може призвести до трагічних наслідків, направило адміністративний позов для захисту прав та законних інтересів працюючих через застосування до відповідача заходів реагування, а саме: заборонити ТОВ «Фірма «Тонус» експлуатацію вантажопідіймального баштового крана до усунення порушень, виявлених під час перевірки та зазначених в акті від 03.12.2013. Про це повідомила прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду у Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.